'Pienvedēja piedzīvojumi' izdod astoto studijas albumu un publicē jaunu dziesmu
Foto: Linda Leen

Grupa "Pienvedēja Piedzīvojumi", šogad svinot 25 gadu jubileju, laiž klajā savu astoto studijas albumu ar nosaukumu "Nelaiks". Albums iznāk izdevniecības "MicRec" paspārnē, un tajā ir desmit jaunas dziesmas.

"Pienvedēja piedzīvojumi" – "Virs galvas"

Kā informē grupas pārstāvji, šoreiz dziesmu producēšanu uzņēmies grupas bundzinieks Pēteris Lunde, kas arī izskaidro šī albuma atšķirīgo skanējumu. Pēteris arī pats iedziedājis divas albumā iekļautās dziesmas.

Visas albuma dziesmas tiks atskaņotas jubilejas koncertos, kas norisināsies 4. oktobrī koncertzālē "Hanzas Perons", 11.oktobrī Valmieras koncertzālē un 19.oktobrī Liepājā, kultūras namā "Wiktorija".

Grupas solists Māris Žigats par jauno albumu saka: "Esmu ļoti priecīgs par gala iznākumu, jo šoreiz vairāk nekā citas reizes izmantojām elektroniku dziesmu skanējumos, kas piešķīris mūsu mūzikai maigu un patīkamu agresivitāti. Dzīvajā izpildījumā dziesmas skan ļoti spēcīgi - tas tikai pierāda, ka esam izvēlējušies īsto producēšanas virzienu. Albumu ierakstīja un miksēja Gatis Zaķis, un ļoti daudz darba tika paveikts pie grupas bundzinieka Pētera Lundes viņa mājās Siguldā."

"25 gadu jubilejas koncerti būs fantastisks un neaizmirstams piedzīvojums gan mums pašiem, gan klausītājiem", stāsta grupas ģitārists Aldis Lunde. "Esam izvēlējušies jubilejas koncertam tik daudz dziesmu, ka jāsāk šķirot, kuras spēlēt, kuras - nē. Tas ir ļoti grūti, jo vēlamies nospēlēt visas, bet laiks to neļauj."

Jubilejas koncertu Rīgā iesildīs grupas "krusttēvi" – dj Artis Volfs un Uldis Rudaks, atskaņojot lielākos hitus, kas bija populāri pirms 25 gadiem.


Tags

Pienvedēja Piedzīvojumi

Comment Form