Rīgā notiks Baltijā vienīgais džeza pianista Daniila Krāmera jubilejas koncerts
Foto: Publicitātes foto

Lielajā ģildē 15.maijā pulksten 19.00 notiks Baltijā vienīgais leģendārā džeza pianista, pedagoga, komponista un producenta Daniila Krāmera jubilejas koncerts, portālu "Delfi" informē Ineses Galantes fonda pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Svētku koncertā, kas ir veltīts izcilā mūziķa 60. jubilejai, piedalīsies populāri un skatītāju iemīļoti mākslinieki: dziedātājs Intars Busulis; ģitāras virtuozs Romāns Mirošņičenko (Krievija) un operas dīva Inese Galante. Pavadošajā ritma sekcijā spēlēs labākie Latvijas džeza mūziķi – Edvīns Ozols (bass ģitāra) un Artis Orubs (sitamie instrumenti). Tāpat pasākumā piedalīsies konkursa "Ineses Galantes talanti 2020" spilgtākie dalībnieki, tā fināls notiks maijā, tieši pirms jubilejas vakara.

"Esmu ļoti priecīgs par to, ka koncerts par godu manai 60. dzimšanas dienai notiks Rīgā. Šo vakaru uz skatuves vēlos pavadīt kopā ar cilvēkiem, kas man ir ļoti svarīgi. Viņu vidū ir ne tikai brīnišķīgi džeza un estrādes mākslinieki no Latvijas, bet arī talantīga ritma sekcija, ar kuru kopā jau daudz gadus spēlējam kā trio. Koncertā man pievienosies arī ilggadējais skatuves partneris Romāns Mirošņičenko. Uz skatuves būs spilgti mūziķi, un mūsu programma būs patiešām efektīga," stāsta Daniils Krāmers.

Koncerta organizatore, Ineses Galantes fonda producente Diāna Galante sola, ka pasākuma viesus gaida spožs muzikāls notikums: "Ar Daniilu mūs saista senas, siltas un draudzīgas attiecības. Esam priecīgi ik reizi, kad šis talantīgais mūziķis piedalās mūsu fonda projektos, un bija ļoti patīkami, kad Daniils mums lūdza noorganizēt viņa jubilejas svinēšanu kopā ar spilgtiem mūziķiem burvīgajai Latvijas publikai. Koncerta dalībnieku muzicēšanas stili ir ļoti dažādi, tomēr tie brīnišķīgi papildina viens otru. Īpašo viesu – Intara Busuļa un šī nozīmīgā jubilejas vakara rīkotājas Ineses Galantes – brīnišķīgās balsis, nenoliedzami, būs burvīga tā rota!"

"Daniils Krāmers ir izcils pianists, unikāla figūra modernajā džezā. Ja afišā lasāms viņa vārds, tad daudziem tas ir labākais ieteikums apmeklēt džeza koncertu, mākslinieka uzstāšanās vienmēr ir izpārdotas. Maestro ir ne tikai talantīgs, ļoti profesionāls pianists, kas izcili izjūt dažādus stilus, bet arī pieredzējis aranžētājs, spilgts komponists, talantīgs pedagogs, televīzijas raidījumu vadītājs, sabiedriskais darbinieks. Maestro ir populārs visā pasaulē pateicoties ne tikai harizmātiskai izpildījuma manierei, bet arī džeza apmācības autormetodikām. Daniila Krāmera ieguldījums džeza attīstībā ir ļoti būtisks, viņa idejas veiksmīgi tiek izmantotas daudzās pasaules valstīs," raksta koncerta rīkotāji.

Biļetes uz koncertu nopērkamas "Biļešu paradīzes" tīklā un internetā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form