Rīgā viesosies neofolka grupa 'Moon Far Away' no Arhangeļskas
Foto: Publicitātes attēls

Ģertrūdes ielas teātrī (ĢIT) otrdien, 5. novembrī, ar koncertu viesosies neofolka grupa "Moon far Away" no Arhangeļskas, Krievijā, portālu "Delfi" informē ĢIT pārstāvji.

"Moon Far Away" dibināta 1994. gadā, 25 gadu laikā izveidojot un attīstot unikālu muzikālu un vizuālu stilu, ko grupas dalībnieki paši raksturo kā rituālu neofolku.

"Skaņdarbos satiekas gotiskās mūzikas ēteriskā noskaņa un krievu tautas mūzikas un folkloras spēcīgā tradīcija," raksta koncerta rīkotāji.


"Moon Far Away" sevi pozicionē kā eksperimentālu projektu, kur apvienojas tradīcijas un tehnoloģijas, 21. gadsimta pasaulē sintezējot rituāla struktūru un folkloru. Grupas dalībnieki darbojas ar pseidonīmiem un koncertu un interviju laikā valkā maskas, saglabājot noslēpumainu skatuves un publicitātes tēlu.

Grupas izdevniecība – Vācijas "Prophecy Productions" mūziķu skanējumu nosaukusi par Austrumu-Rietumu folkmūzikas precībām.

Koncertu ievadīs pašmāju tumšā folka, neofolka projekts "Vārna" , kas ir grupas "Ēnu Kaleidoskops" dzinējspēka Mārtiņa Linka solo projekts.

Koncerta sākums – pulksten 20.00.

Source

DELFI Kultūra
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form