"Delfi" sadarbībā ar mūzikas platformu "Domofons" turpina otro sezonu tiešsaistes koncertu un sarunu sērijai, kurā ik nedēļu viesojas kāds Latvijā pazīstams mūziķis vai mūziķu kolektīvs. Jaunā projekta mērķis ir ne tikai piedāvāt "Delfi" lasītājiem kvalitatīvas uzstāšanās, ko baudīt mājas apstākļos, bet arī atbalstīt savus iecienītos mūziķus. "Domofons" otrās sezonas piektajā sērijā trešdien, 19. augustā, pulksten 21.00 muzicēs ģitārists Reinis Jaunais.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Reinis Jaunais ir viens no pazīstamākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem Latvijā. Reti kurš mūziķis var lepoties ar tik aktīvu koncertdarbību kā Reinis – mūziķis sniedz ap 250 uzstāšanās gadā, regulāri koncertējot gan lielākajā daļā Eiropas valstu, gan arī ārpus tās, piemēram, Austrālijā un Jaunzēlandē. Ierasts viesis arī Latvijas festivālos, klubos un kultūras namos. Reiņa Jaunā instrumentālās kompozīcijas var atpazīt seriālos, kā arī TV un radio raidījumos, citas dziesmas savukārt ir pabijušas Latvijas radiostaciju topos. Klausītāju iemīļoti ir mūzikas video, kuri filmēti skaistās vietās mūziķa nebeidzamo ceļojumu laikā. Reinis var arī lepoties ar bagātīgu diskogrāfiju – mūziķis izdevis sešus oriģinālmūzikas albumus, bet viņa īpatnējo ģitārspēles manieri reizēm var atpazīt arī citu Latvijas mūziķu dziesmu ierakstos, kuros Reinis ir uzaicināts piedalīties kā ciemiņš. Kopā ar Reini koncertā uzstāsies arī čelliste Erna Daugaviete, kura sadarbojusies ar virkni Latvijas mūziķu, tostarp "Rihards Lībietis Orchestra", "Cotton Island" un citām grupām.

Raidījumā tiešraidē bez maksas būs iespējams baudīt 55 minūšu ilgu koncerta pirmizrādi, kas pēc tam būs pieejama platformas "Domofons" "Youtube" kanālā. Raidījumu "Domofons" vada grupas "The Citizens LV" solists un mūzikas entuziasts Jānis Pētersons, kā arī viens no Baltijas vadošajiem skeiteriem Niklāvs Vētra.

Raidījums "Domofons" portālā "Delfi" ir skatāms ik trešdienu no pulksten 21.00. Ja vēlies noskatīties pirmās sezonas koncertus ("Sudden Lights", "Pirmais kurss", "Double Faced Eels", u.c), tad tie ir pieejami "Domofons" "Youtube" kanālā.

Pasākums tiek rīkots ar radošās komandas iniciatīvu un dažu atbalstītāju palīdzību ("Creators 22" - video, "AMFO" - studija, "Porters" - skaņas ieraksts un apstrāde, "BBRental.eu" - gaisma, "Sony" – video tehnika, "Colorwood", "Telpaugi.lv", "Zalite.lv", "Beātes Darbnīca" – noformējums). Raidījuma veidotāji arī aicina klausītājus atbalstīt "Domofons" platformu, kļūstot par patronu, lai būtu iespējams klausītājiem nodot vairāk baudāmu koncertu.

Tags

Reinis Jaunais Domofons
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form