Šonedēļ LTV Z studijā uzstāsies grupa 'Labvēlīgais tips'
Foto: Jānis Spigovskis

Latvijas Televīzijas (LTV) projekta "Koncerts Z studijā" otrajā tiešraidē uz Z studijas skatuves kāps grupa "Labvēlīgais tips". Televīzijas skatītāji koncertu varēs vērot LTV1 ēterā, un tas tiešraidē būs pieejams arī satura atskaņotājā "Replay.lv" un LTV "Facebook" kontos, portālu "Delfi" informē LTV pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncertu varēs skatīties 24. aprīlī pulksten 21.20.

"Grupas vārds komentārus neprasa – ir skaidrs, ka būs jautri, izklaidējoši un no sirds patiesi. Lai pateiktu paldies visiem, kuri paliek mājās un ievēro visus drošības noteikumus, gupa sola pavasarīgas ballītes sajūtu un koncertā spēlēs savu dziesmu izlasi, ko paši nodēvējuši par "Es nav redzējis tevi jau sen". Dziesmas noteikti nebūs svešas nevienam un katrs grupas daiļrades cienītājs varēs gan dziedāt līdzi, gan, iespējams, padejot mājas apstākļos," raksta koncerta veidotāji.

Koncertā uz mazu sarunu par dzīvi un šo laiku mūziķus aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

Jau vēstīts, ka projektu "Koncerts Z studijā" aizvadītājā nedēļā uzsāka dziedātājs Dons. Viņa uzstāšanos vēl līdz 24. aprīlim iespējams noskatīties šeit.

Projekts "Koncerts Z studijā" uzsākts, lai ārkārtējās situācijas apstākļos nodrošinātu skatītājiem iespēju vērot vēl neredzētas pārraides un ar pozitīvu saturu palīdzētu vismaz uz mirkli nedomāt par ārējiem apstākļiem. Skatītājiem tā ir iespēja baudīt mūziķu tiešraides uzstāšanos teju kā koncertā, bet mūziķiem – iespēja uzstāties teju ierastos apstākļos. Tiešraidē no LTV koncertstudijas koncerti vērojami piektdienās pulksten 21.20 LTV1.

LTV pārstāvji uzsver, ka gan gatavojoties tiešraidēm, gan to laikā tiek un tiks ievēroti visi drošības noteikumi. Arī koncerta scenogrāfija un kadrējums veidots tā, lai visi iesaistītie, arī mūziķi uz skatuves, varētu ievērot atbilstošu un drošu distanci. Drošības apsvērumu dēļ tiešraižu laikā studijā atrodas tikai mūziķi un tie LTV darbinieki, kuri iesaistīti tiešraides nodrošināšanā.

Nākamais "Koncerts Z studijā" būs vērojams 8. maijā, jo 1. maijā plānota svētku programma, par ko informēsim atsevišķi.

Tags

Paliec mājās Labvēlīgais Tips
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form