Spīķeros muzicēs dziesminieks Kārlis Kazāks un Anete Kozlovska
Foto: Egons Reiters. Dziesminieks Kārlis Kazāks

13. jūlija pievakarē radošajā Spīķeru kvartālā uz brīvdabas skatuves notiks dziesminieku Kārļa Kazāka un Anetes Kozlovskas koncerts. Tiešraidē koncertam ar "LMT Straume" atbalstu varēs sekot līdzi arī portālā "Delfi".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdz šim Kārlis Kazāks ir izdevis vairākus solo albumus – "Uz manām plaukstām" (2007), "16 stundas" (2011), "Gultnes" (2013), "un Viņa" (2015). Dziesminieks ir radījis arī divus šūpuļdziesmu albumus bērniem – "Mēness ceļu rādīs miega peles vezumam" (2007) un otru albumu "Tēti dzied šūpuļdziesmas", kurš ir radīts kopā ar sabiedrībā zināmiem tēviem un ticis dāvināts Latvijas bērnunamiem un sociālajiem dienestiem.

Kārlis Kazāks ir radījis oriģinālmūziku Latvijas Leļļu teātra izrādei "Emīls un Berlīnes zēni" (režisors Ģirts Šolis) un izrādei Latvijas Nacionālajā teātrī "Jaunā ārsta piezīmes" (režisori Jānis Vimba un Kaspars Zvīgulis).

Anete Kozlovska ir dziesmu autore un izpildītāja, izdevusi solo albumu "Tik daudz", un spēlē grupā "Tramplīni", kā arī ar balsi un klavieru skaņām iekrāsojusi Kārļa Kazāka dziesmas jau trijos albumos.
Koncerts norisināsies Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 12k-2. Sākums plkst. 19.00. Koncerta sākums ap pl.20:00. Ieeja bez maksas. Darbosies brīvdabas kafejnīca.

Tags

Kārlis Kazāks Spīķeru kvartāls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form