Sv. Jāņa baznīcā skanēs komunistiskā genocīda upuriem veltīts koncerts 'Aizvestajiem'
Foto: Publicitātes foto

Sibīrijas bērnu fonds 25. martā pulksten 19 aicina uz bezmaksas piemiņas koncertu "Aizvestajiem" Rīgas Sv. Jāņa baznīcā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncertā piedalīsies izcilais Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris "Sōla", mākslinieciskais vadītājs Kaspars Ādamsons, diriģenti Laura Štoma un Artūrs Oskars Mitrevics. Koncerta solistes būs vijolniece Marta Spārniņa, čelliste Undīne Balode un ērģelniece Ilze Reine.

Koncerta programmā iekļauti latviešu komponistu Aivara Kalēja, Bruno Skultes, Emīla Dārziņa, Ērika Ešenvalda, Jāņa Lūsēna, Pētera Vaska u.c. skaņdarbi.

Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris "Sōla" dibināts 1998. gadā. "Sōlas" radošā biogrāfija ietver ne tikai solokoncertus ar dažādu laikmetu un stilu programmām, bet arī sadarbību ar citiem kolektīviem plaša mēroga muzikālos (tostarp deju) projektos un dalību labdarības koncertos.

"Sōla" regulāri piedalās Latvijā un citviet pasaulē – gan Eiropā, gan Amerikā – organizētos koru konkursos un festivālos, tādējādi popularizējot Rīgas un Latvijas koru un kormūzikas tradīcijas ārpus Latvijas robežām. Koris ir izdevis četrus albumus.

Apmeklējot pasākumu, pieaugušajiem jāuzrāda ES digitālais sertifikāts, kas apliecina vakcināciju vai pārslimošanu. Bērniem un jauniešiem līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot) vakcinācijas sertifikāts nav nepieciešams. Visa apmeklējuma laikā jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP 2 respirators bez vārsta. Bērniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem atļauts lietot auduma masku.

Tags

25. marta deportācijas Kaspars Ādamsons Latvijas Kultūras akadēmija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form