Tiešraidē no Rīgas Doma skanēs koncerts 'Pilsētas sapņi'
Foto: F64

Ar septiņu latviešu komponistu jaundarbu pirmatskaņojumiem tiešraides koncertā no Rīgas Doma izskanēs koncertprogramma "Pilsētas sapņi". Tiešraide www.doms.lv būs skatāma 7. maijā pulksten 19.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdzās jau agrāk sarakstītiem Daces Aperānes un Andra Dzenīša skaņdarbiem saksofonam "Pilsētas sapņi" un "Pierott", pirmatskaņojumus piedzīvos pēdējā pusgada laikā radīta mūzika.

To autori – Arturs Maskats, Kristaps Pētersons, Rihards Dubra, Andris Dzenītis, Renāte Stivriņa, Madara Pētersone un Leo Lobrevs.

Koncertā piedalīsies ērģelniece Ilze Reine, kā arī divi Lielās Mūzikas balvas 2019 laureāti saksofonists Aigars Raumanis un Rīgas Doma ērģelnieks Aigars Reinis.

Šī sastāva daudzveidīgos salikumos koncertā izskanēs gan jaundarbi ērģelēm solo, gan mūzika diviem ērģelniekiem un arī saksofonam un ērģelēm.

Koncerts ierakstā būs klausāms ne tikai Latvijas Radio 3 "Klasika", bet arī Kultūras sistēmu informācijas centra veidotajā vietnē "Diva.lv".

Tags

Andris Dzenītis Arturs Maskats Dace Aperāne Kristaps Pētersons Rīgas Doms
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form