Ainars Virga
Foto: DELFI

Latviešu roka leģenda, ilggadējais Līvu līderis, ģitāras virtuozs un daudzu slavenu dziesmu autors Ainars Virga 6. aprīlī svinēs 50. dzimšanas dienu. Šo notikumu jubilārs atzīmēs ar soloalbumu "Kādā brīnišķā dienā" un tāda paša nosaukuma lielkoncertu Liepājas Olimpiskajā centrā.

Dzimšanas dienas īpašais viesis būs komponists Raimonds Pauls. Tāpat koncertā piedalīsies Liepājas Simfoniķi diriģenta Jēkaba Ozoliņa vadībā, grupa "Virga Hard Orchestra", Olga Rajecka, Liene Šomase, Jānis Buķelis, Mārtiņš Ruskis un citi.

"Albuma un koncerta apakšnosaukums ir "Dziesmas par dzīvi un mīlestību". Tie ir plaši jēdzieni, bet tās ir vissvarīgākās lietas. Dzīve nav iedomājama bez mīlestības, un par to arī mans stāsts. Runājot par koncertu, man ir ļoti svarīgi, lai uzstātos tie muzikanti, kas manā dzīvē ir spēlējuši kādu lomu. Un tādu ir ļoti daudz,"  norāda pats jubilārs.

Koncerta programmā būs daudz paša Virgas skaņdarbu (no "Dzimtās valodas" un "Dieva dēla" līdz jaunā albuma materiālam), taču unikālu to darīs fakts, ka tā pirmajā daļā skanēs mazāk dzirdēti Raimonda Paula 70. gadu rokmūzikas sacerējumi.

Tā būs pirmā reize, kad Virga un Pauls - abi šķietami tik atšķirīgie latviešu populārās mūzikas klasiķi - tiksies uz lielas koncertskatuves, lai atskaņotu dažas no sava laiku nozīmīgākajām latviešu roka kompozīcijām, norāda koncerta organizatori

Biļetes pieejamas "Biļešu paradīze" tirdzniecības vietās un internetā.

Tags

Ainars Virga Liene Šomase Liepāja Mārtiņš Ruskis Olga Rajecka Raimonds Pauls

Comment Form