Liepājnieks Ivo Fomins izdod jaunu dziesmu ar Guntara Rača tekstu
Foto: Publicitātes foto

Dziedātājs un dziesmu autors Ivo Fomins piedāvā klausītājiem savu jaunāko dziesmu "Vēlreiz un vēlreiz". Dziesmas pamatā ir Ivo ilggadējā sadarbības partnera Guntara Rača dzejolis no viņa dzejoļu grāmatas "365", portālu "Delfi" informē izdevēji no "Mikrofona ieraksti".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ivo Fomins stāsta: "Kādu vakaru pāršķirstīju jauno Guntara dzejoļu krājumu un man ļoti iepatikās 25. jūnija dzejolis. Uzrunāja, ka tas bija par pašu svarīgāko, par spēju atbalstīt vienam otru. Sazinājos ar Guntaru, un viņš piekrita pierakstīt klāt vēl pāris pantiņus. Šo dziesmu es diezgan ilgi auklēju, līdz tagad tā ir gatava, un es nolēmu to publicēt."

"Es ar prieku vēroju, kā dzejoļi no grāmatas "365" pamazām pārvēršas dziesmās. Šīs pērn, 25. jūnijā rakstītās rindas stāsta par savstarpēju palīdzību. Par draudzību un mīlestību, kura piedzīvo gan pacilājuma mirkļus, gan arī smagus kritienus. Un, ja esi nokritis, tad ir tik svarīgi, ka līdzās ir cilvēks, kurš palīdz piecelties," stāsta teksta autors Račs.

Ivo Fomins nesen pavisam šaurā ģimenes lokā, ceļojuma laikā Taizemē, nosvinēja nozīmīgu dzīves jubileju, kuras plašākas publiskās svinības plānotas rudenī. Tad jubileja tiks atzīmēta ar lielkoncertu sēriju, uzstājoties Liepājā, Rīgā un Jelgavā.

Paralēli savai jubilejas solo programmai un darbam ar grupu, Ivo ir piekritis piedalīties arī Rača jaunajā projektā "Saldās sejas" un jau aprīlī un maijā, kopā ar pārējiem projektā iesaistītajiem mūziķiem, uzstāties grāmatas "365" svētku koncertos Skrundā 20.04., Viesītē 21.04., Bauskā 22.04., Talsos 10.05., Aizputē 11.05., Mālpilī 12.05., Ventspilī 13.05., Jelgavā 20.05. un Ādažos 26.05. Šajos koncertos izskanēs arī šī jaunā dziesma.

Jauno dziesmu Liepājā producējis Roberts Dinters, bet miksējis grupas dalībnieks Zigmārs Miemis. Skaņas pēcapstrādi jeb tā saucamo "master" studijā Hodila Records, Valmierā, paveica Ģirts Laumanis. Dziesma ir pieejama visos mūzikas lejupielādes un straumēšanas servisos visā pasaulē.

Tags

Ivo Fomins
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form