Jaunās paaudzes ģitārists Rihards Lībietis piedāvā jaunu skaņdarbu "Too many thoughts", kas ir priekšvēstnesis gaidāmajiem mākslinieka oriģinālmūzikas projektiem. Skaņdarbs radies rudens iestāšanās laikā, iedvesmojoties no gadalaikam raksturīgās emociju, krāsu un noskaņu dažādības.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Domas ir kā daudz un dažādas balsis, un tām ir tendence nemitīgi urdzēt kā strautiņiem kaut kur prāta nostūros, te pieaugot, te sarūkot intensitātē. Man šķiet ļoti interesanti sajust to brīdi, kad var ļaut tām vienkārši plūst fonā un neietekmējot savu sirdsbalsi, meklēt atbildes caur sevi un sevī. Šī sajūta ir arī jaunajā skaņdarbā," izsakās Rihards Lībietis.

Skaņdarbs "Too many thoughts" ir noskaņas veidotājs instrumentālās mūzikas kvinteta "Rihards Lībietis Orchestra" nākamajam oriģinālmūzikas albumam, ko plānots izdot 2019. gada pavasarī, bet jau 2018. gaā grupa paralēli prezentēs jauna mazalbuma "Reflections" skaņdarbus, kur būs apkopotas jaunas oriģinālkompozīcijas ar vokālu sadarbībā ar dažādiem Latvijā un grupas vidū iemīļotiem mūziķiem, tostarp Kristīni Prauliņu, Anneli Arro u.c.

Video filmēts Rāmavas muižā. Tā producente ir Arta Janemane, bet skaņu režisors – Toms Lisments.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form