Triki ar kārtīm un adatām – iluzionists Edžus viesojas raidījumā '#PaliecMājās ar Delfi'. Ieraksts
Foto: DELFI

"Paliec mājās!" ir aicinājums, kuru šobrīd izsludinātā ārkārtējā stāvokļa dēļ labi zina daudzi cilvēki visā pasaulē, un tam pievienojas arī portāls "Delfi", piedāvājot jaunu izglītojoši izklaidējošu tiešsaistes radījumu "#PaliecMājās ar Delfi". Trešā raidījuma viesis ceturtdien, 16. aprīlī, bija iluzionists Edžus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Edžus ar burvju trikiem aizrāvies agrā bērnībā un sapratis, ka tas viņam patīk un padodas. Vēlāk izkopis aktiermeistarību teātra nodarbībās, kurās ieguvis daudz zināšanu un prasmju, kas tagad palīdz uzstājoties. Paralēli priekšnesumiem dažādos pasākumos Edžus aktīvi veido ar burvju trikiem saistītus un nesaistītus videoklipus "YouTube" kanālā "Edžusšovs".

Raidījumu vada "Delfi" sociālo tīklu satura redaktors, kurš zināms arī kā "stand-up" komiķis un repa supergrupas "Singapūras satīns" dalībnieks, – Edgars Bāliņš. Viņa vadībā ik otrdienas un ceturtdienas vakaru pulksten 19.00 notiks interaktīvas diskusijas un aktivitātes kopā ar sabiedrībā labi zināmiem cilvēkiem.

Raidījuma viesi būs gan populāri aktieri, mūziķi un rakstnieki, gan rūdīti komiķi, sportisti un pat iluzionisti, kuri ļaus ielūkoties savā ikdienas dzīvē, ar savu talantu un priekšzīmi aicinot ikvienu palikt mājās un rūpēties gan par savu fizisko, gan garīgo veselību.

Tā kā "#PaliecMājās ar Delfi" būs tiešraides raidījums, skatītājiem būs iespēja iesaistīties ar saviem jautājumiem, padomiem un lūgumiem raidījuma viesim, tos pievienojot Delfi "Facebook" konta komentāros. Savukārt tiem, kuri nepaspēs noskatīties raidījumu tiešraidē, pēcāk būs iespēja to noskatīties ierakstā portālā "Delfi".

Tags

Paliec mājās
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form