Latvijas koncertu dzīve atgriežas vasarīgās noskaņās
Foto: Publicitātes foto

"Biļešu paradīze" iesaka apmeklēt plašu vasaras koncertu programmu, kas ar 15. jūniju norisināsies tirdzniecības centra "Domina Shopping" jumta stāvvietā, ceturtajā stāvā. Koncertos piedalīsies dziedātāji Igo, Aija Andrejeva, mūziķi Uldis Marhilevičs, grupas "Pienvedēja piedzīvojumi", "Dzelzs vilks", "Bermudu divstūris", reperis Ozols un citi tautā iemīļoti un populāri mākslinieki. Katru koncertu būs iespēja vērot gan klātienē, gan tiešraidē www.bilesuparadize.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pirmssvētku nedēļā tirdzniecības centrs "Domina Shopping", veikals "Maxima" un "TV3 life" aicina uz pieciem īpašiem vasaras koncertiem klātienē, kuros tiks ieskandināta vasara, būs iespēja no sirds izdziedāties, beidzot pēc ilgāka pārtraukuma atkal aci pret aci satikt savus iemīļotos māksliniekus, viņiem aplaudēt, gūt dzīvas emocijas un klātbūtnes sajūtu. Vārdu sakot, baudīt to, pēc kā tik ļoti esam noilgojušies, turklāt – droši un ievērojot visus MK norādījumus par sanitārajām prasībām.

Kā informē pasākumu rīkotājs Sandis Mohovikovs, šiem koncertiem mākslinieki gatavo īpašus priekšnesumus, būs apvienojušies jaunos kopprojektos, tāpat gaidāmi vairāki muzikāli pārsteigumi, pirmatskaņojumi un, protams, lielākie hīti. Visus koncertus vadīs populārais Dailes teātra aktieris Andris Bulis.

Koncerti norisināsies t/c "Domina Shopping" A puses jumta autostāvvietā, 4.stāvā. Visu koncertu sākums – plkst. 19.00, koncerta norises ilgums – viena stunda.

T/c "Domina Shopping", "Maxima" un "TV3 life" piedāvās šādus koncertus:

15.06. plkst.19 Marhils (Uldis Marhilevičs), Aija Andrejeva, Ainars Virga

16.06. plkst.19 "Dzelzs vilks", "Pienvedēja piedzīvojumi", "Triānas parks"

17.06. plkst.19 Igo, Aija Vītoliņa un "AG Trio" (Aivars Hermanis, Mārcis Auziņs, Kaspars Zemītis)

18.06. plkst.19 "Dziļi violets", "Singapūras satīns", Ozols

19.06. plkst.19 "Bermudu divstūris"

Biļetes varēs iegādāties "Biļešu paradīzes" tīklā. Biļetes cena – 25 eiro. Pasākumam tuvojoties, biļetes kļūs dārgākas.

Savukārt, iegādājoties biļeti par 7 eiro jūs saņemsiet tiešraides kodu jeb tā saukto "mājas biļeti", ar kuru koncertu varēs baudīt visi vienas mājsaimniecības iedzīvotāji jebkurā vietā Latvijā vai pasaulē. Tiešraide būs pieejama "Biļešu paradīzes" mājas lapā. Kods ir paredzēts vienai viedierīcei.

*Pēc 9. jūnija pasākuma (koncerta) apmeklētāju skaits var tikt mainīts atbilstoši spēkā esošajiem LR Ministru kabineta noteikumiem.


Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form