Pasaulē vienīgais Kuklačova Maskavas Kaķu teātris uzstājas Latvijā!
Foto: Publicitātes foto

Dmitrijs Kuklačovs un 45 kaķi!

Jaungada izrāde "Ziemas pasaka"

Teātris aicina apmeklēt neparastu jaungada izrādi "Ziemas pasaka".

Nopelniem bagātais Krievijas mākslinieks Dmitrijs Kuklačovs un viņa nepārspētie 45 kaķi-mākslinieki aicina Jūs un Jūsu bērnus doties ceļojumā pa pasaku mežu!

Pirmās ainas beigās skatītājus gaida pārsteigums: visi bez izņēmuma piedalīsies izrādē un nonāks zem Mātes Ziemas burvju sniega deķa.

Izrādē tiek izmantota ilūziju tehnoloģija "melnais kabinets": skatītāju acu priekšā parādās un izzūd priekšmeti, cilvēki un dzīvnieki.

Spilgtas dekorācijas, elpu aizraujoši burvju meža iemītnieki, oriģināla režisora un horeogrāfa izdoma – tas viss rada neatkārtojamu svētku atmosfēra un padara "Ziemas pasaku" par vienu no labākajām šī gada jaungada izrādēm!

Jaungada priekšvakarā ar visu ģimeni apmeklējām "Ziemas pasaku". Tas ir vienkārši satriecoši, es esmu apburta ar pūkainajiem māksliniekiem, īpaši man patika otrā izrādes daļa, kurā ir īpaši daudz kaķu. Kaķis skeitbordists, kaķi žokeji, kaķis – virves staigātājs... Nav iespējams atraut acis no elpu aizraujošajiem trikiem, talantīgā dresētāja un pūkainajiem māksliniekiem!

07. decembrī, plkst. 15.00, Daugavpilī, Kultūras pilī,

08. decembrī, plkst. 12.00 un 15.00, Rīgā, Kongresu namā,

09. decembrī, plkst. 18.00, Liepājā, LOC, Rožu zālē,

10. decembrī, plkst. 18.00, Valmierā, Kultūras centrā.

Biļetes: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/teatris/bernu-un-jauniesu-teatris/jaungada-izrade-ziemas-pasaka-dmitrijs-kuklacovs-un-45-kaki-makslinieki-62207/

Comment Form