Aicina veidot dokumentālo filmu par Latvijas Tautas frontes darbību
Foto: stock.xchng

Nacionālais kino centrs sadarbībā ar Latvijas Tautas frontes muzeju izsludina projektu konkursu ar mērķi atbalstīt dokumentālās filmas izveidošanu par Latvijas Tautas frontes darbību, portālu "Delfi" informē Latvijas filmu nozares informācijas vadītāja Astra Spalvēna.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Filmā paredzēts atspoguļot notikumus un norises, kas saistītas ar Latvijas Tautas frontes dibināšanu: sabiedrības aktivitātes, cīņu par Latvijas neatkarības atjaunošanu parlamentārā ceļā, padomju struktūru pretdarbību neatkarības centieniem, uzvaru 1990.gada vēlēšanās un 4.maija neatkarības deklarācijas pieņemšanu, sadarbību ar Igaunijas un Lietuvas tautu kustībām, baltiešu lomu PSRS sabrukumā un ietekmi uz Austrumeiropas un Centrāleiropas atbrīvošanos.

Konkursa finansējums – 35 000 latu, filmas pabeigšanas termiņš – 2013.gada 1.oktobris.

Projekti jāiesniedz līdz šā gada 8. Martam, pulksten 12 personīgi vai pa pastu Nacionālajā kino centrā, Rīgā, Peitavas ielā 10/12.

Ar konkursa nolikumu un to pielikumiem var iepazīties www.nfc.lv, kā arī NKC birojā.

Tags

Latvijas Tautas fronte
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form