Aktieris: 'Zvaigžņu karu 8' filmēšana sāksies pēc dažām nedēļām
Foto: Kadrs no video

Zinātniskās fantastikas filmu sērijas "Star Wars" ("Zvaigžņu kari") astotās daļas uzņemšana sāksies jau pēc dažām nedēļām, kinolentes "Star Wars: The Force Awakens" ("Zvaigžņu kari: Spēks mostas") seansā Londonas kinoteātrī atklājis aktieris Džons Bojega.

23 gadus vecais brits Bojega filmā atveido bijušo impērijas trieciennieku Finu.

"Tā ir diezgan laba filma, vai ne?" Bojega teica skatītājiem seansa beigās.

"Es vēlos pateikties visiem, kuri atnāca un atbalstīja šo filmu," viņš sacīja. "Tagad tā ir jūsu filma. Ceru, ka jums tā patika! Pēc dažām nedēļām ar prieku sāksim astotās daļas filmēšanu Londonā, tas būs jautri. Lai spēks vienmēr ir ar jums!"

Kā jau ziņots, "Star Wars: The Force Awakens" globālie kases ieņēmumi līdz svētdienai varētu būt sasnieguši 517 miljonus ASV dolāru (477 miljonus eiro).

Filma piedzīvoja visu laiku ienesīgāko debiju ASV un Kanādas kinoteātros, kur ieņēmumi no biļešu pārdošanas bija 238 miljoni dolāru (220 miljoni eiro). Kinolente pārspēja rekordus Lielbritānijā, Austrālijā, Krievijā un vēl citās valstīs.

"Star Wars" astotā filma kinoteātros iznāks 2017. gada maijā. Kinolentes režisors un scenārists būs Raiens Džonsons, kurš uzņēmis zinātniskās fantastikas filmu "Looper" ("Laika cilpa").

Savukārt sērijas devītā kinolente tiks izdota 2019. gadā.

Tags

Zvaigžņu kari

Comment Form