Aprīlī bērnus izglītos jauns muzikāls raidījums 'Ukulele'
Foto: Publicitātes attēli

Sadarbojoties bērnu iemīļotā raidījuma “Tutas lietas” producentam "Ausma" un vietējā satura ražotājam "Tet studio", kā arī mediju grupai "TV3 Group", ir tapis jauns muzikāls raidījums pirmsskolas vecuma bērniem “Ukulele”. Īsformāta video sērijas jau no šī gada 2. aprīļa būs skatāmas televīzijas kanālos "TV3" un "TV3 Mini", bet no 15. aprīļa tās varēs skatīties lietotnē "Tet+", savukārt vēlāk – atsevišķas epizodes arī "YouTube" kanālā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jaunais bērnu raidījums “Ukulele” aptuveni piecu minūšu garās sērijās pašiem mazākajiem skatītājiem jau agrā vecumā ļaus iepazīt brīnišķīgo mūzikas pasauli un apgūt dzidru un pareizu latviešu valodu. Raidījumā darbosies divi burvīgi varoņi – muzikālie, atjautīgie un labsirdīgie Uku un Lele. Uku lomā iejuties Latvijas Nacionālā teātra aktieris Uldis Siliņš, savukārt Leli spēlē dziedātāja Annija Putniņa. Abiem draugiem viņu muzikālajā telpā jeb ukulelē pievienosies arī 3D animācijas tēls – piemīlīgais Dieziņš, kas pasauli centīsies izzināt, kustoties līdzi mūzikas ritmā un nemitīgi uzdodot jautājumus: “Diez kāpēc...?”

Producenta "Ausma" direktore un “Ukuleles” idejas autore un režisore Marta Selecka stāsta: “Latvijā vienmēr ir iztrūcis kvalitatīvs saturs mazajiem skatītājiem, kuru ikdiena mūsdienās aizvien vairāk paiet pie dažādiem ekrāniem. Vēlējāmies radīt mazuļiem pašu labāko saturu, kāds vien iespējams! Galvenais mūsu nosacījums bija – raidījumam jābūt muzikālam un jāietver 3D animācija. Pateicoties izcilai komandai – talantīgiem mūziķiem, aktieriem, pedagogiem un profesionālai filmēšanas grupai, kopā esam radījuši mākslinieciski augstvērtīgu, mūsdienīgu, mīļu un muzikālu audiovizuālu formātu.” Līdz šim producents "Ausma" veidojis tādus bērnu iemīļotus raidījumus un seriālus kā “Tutas lietas”, “Emī un Rū”, “Edžus triki”.

Katrā no “Ukuleles” pirmās sezonas 20 sērijām bērni kopā ar Uku un Leli varēs muzicēt, dziedāt un iemācīties jaunas dziesmas, kas saistītas ar sērijā izzināmajām “tēmām” – bumba, vējš, miegs, zobi, suns u.c. Raidījumā būs dzirdamas oriģināldziesmas, kuru mūzikas autore ir talantīgā komponiste Laura Polence, bet vārdu autori – Edvards Kuks, Elizabete Lukšo-Ražinska un Inga Mastiņa. Tāpat “Ukulelē” izskanēs arī jau bērnu vecākiem pazīstamas dziesmas un tautasdziesmas, kuras aranžējis izcilais mūziķis Raimonds Petrauskis. Savukārt “Ukuleles” skaņu ierakstos izmantoti visdažādākie mūzikas instrumenti: klavieres, ksilofons, metalofons, zvaniņi, flauta, ģitāra, ukulele, perkusijas u.c.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam