Baltijas jūras dokumentālo filmu forums - programma
Foto: stock.xchng

Baltijas jūras dokumentālo filmu forums ir ikgadējs Nacionālā Kino centra organizēts starptautisks pasākums dokumentālo filmu profesionāļiem un filmu skatītājiem. Šogad tas notiek no 3. līdz 7. septembrim.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Foruma ietvaros Nacionālais Kino centrs piedāvā skatītājiem filmu programmu "Klusuma spēks". Dokumentālo filmu cienītājiem tiek piedāvātas deviņas starptautisku atzinību ieguvušas filmas no ASV, Bulgārijas, Dānijas, Indijas, Lielbritānijas, Norvēģijas u.c. valstīm. Jau trešo gadu foruma filmas skatāmas arī ārpus Rīgas - Jēkabpilī, Rēzeknē un Valmierā.

3., 4. un 5. septembrī skatītājiem pēc filmu seansiem būs iespēja tikties ar filmu režisoriem un piedalīties diskusijās – gan klātienē Rīgā, kinoteātrī "K.Suns", gan arī ar interneta tiešraižu palīdzību, kas būs skatāmas portālā "Delfi" un un www.nfc.lv. Turpat lasāmas arī sabiedrībā zināmu cilvēku pārdomas par programmas "Klusuma spēks" filmām.

Filmas tiek demonstrētas oriģinālvalodā, ar subtitriem angļu valodā, nodrošinot tulkojumu latviešu valodā.

skolēni, studenti, pensionāri un kino profesionāļi aicināti apmeklēt Baltijas jūras dokumentālo filmu forumu bez maksas, pirms filmas seansa izņemot brīvbiļetes kinoteātru kasēs.

Tags

Baltijas jūras dokumentālo filmu forums The Beatles
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form