Foto: Ievas Ozoliņas filmas 'Dotais lielums: mana māte' pirmizrāde
Foto: DELFI

Ceturtdien, 4. janvārī, kinoteātrī "Splendid Palace" pirmizrādi piedzīvoja režisores Ievas Ozoliņas jaunā filma "Dotais lielums: mana māte. Filmas pasaules pirmizrāde jau notikusi Amsterdamas starptautiskajā filmu festivālā (IDFA), kur tā ieguva žūrijas specbalvu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Savukārt Latvijas filmas pirmizrāde notika vienlaikus gan kinoteātrī "Splendid Palace", gan interneta vietnē "Shortcut". Šādā paralēlā izplatīšanā divās dažādās vidēs Latvijā būs pirmo reizi. Tas nozīmē, ka, sākot ar 4. janvāri, filmu "Dotais lielums: mana māte" varēs noskatīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kuram pieejams internets. Paralēli filmu varēs noskatīties uz lielā ekrāna gan Rīgas kinoteātros "K.Suns", "Kino Bize" un "Splendid Palace", gan citur Latvijā.

"Ja šāda veida prakse tiks paplašināta arī turpmāk, svarīgi būs ne tikai tas, ka filmas būs pieejamas visā valstī vienlaikus, bet arī tas, ka būtiski pieaugs tiešsaistes mediju loma kino kontekstā," saka filmas veidotāji.

Ieva Ozoliņa atpazīstamību ieguva 2015. gadā ar Latvijā vienu no skatītākajām dokumentālajām filmām "Mans tēvs baņķieris". Savukārt filma "Dotais lielums mana māte" tematiski turpina vecāku un bērnu problemātiku, šoreiz gan ne pašas Ievas ģimenē, vēstot par jaunu matemātiķi un viņa sarežģītajām attiecībām ar māti.

Tags

Dotais lielums mana māte K.Suns Kino Bize Splendid Palace
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form