Fotoreportāža: 'Džimlai Rūdi Rallallā!' komanda vienojas 'pēdējā kadrā'
Foto: DELFI

Pēc ziemas un pavasara ainu iemūžināšanas ar svinīgu "pēdējā kadra" pasākumu ir noslēgusies nacionālās pilnmetrāžas spēlfilmas "Džimlai Rūdi Rallallā!" filmēšana.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pēc ziemas un pavasara ainu iemūžināšanas ar svinīgu "pēdējā kadra" pasākumu ir noslēgusies nacionālās pilnmetrāžas spēlfilmas "Džimlai Rūdi Rallallā!" filmēšana.

Pēdējā kadra svinībās kinoteātrī "Splendid Palace" klāt bija visi 33 senioru rotas aktieri, arī filmas premjerministrs un aizsardzības ministrs, kā arī citi personāži. Tāpat ieradušies bija arī uzņemšanas grupas darbinieki, kuri pielikuši savu roku un prātu, lai varētu uzfilmēt visas epizodes.

Kā vēsta filmas veidotāji, tālāk notiks spēlfilmas montāža un ieskaņošana, lai jau šogad varētu nodot skatītāju vērtēšanai traģikomēdiju par krīzi Latvijā un pensionāru iesaistīšanos valsts glābšanā.

Filma "Džimlai Rūdi Rallallā!" stāsta par rosīgiem veco ļaužu pansionāta iemītniekiem, kuriem, strīdoties par politiskajiem notikumiem valstī un bažījoties par krīzi, kāds televīzijas raidījums liek sarosīties un piedāvāt risinājumu. Filma atklāj senioru vēlmi būt noderīgiem un aktīvi iesaistīties valsts dzīvē, valstsvīru bailes un intrigas…

"Džimlai Rūdi Rallallā!" scenārijs liek cienījama vecuma Latvijas kino un teātru aktieriem vadīt preses konferenci, ietērpties armijas formās, mācīties soļot, šaut, braukt ar tanku.

Filmu veido režisoru tandēms Jānis Cimermanis un Māris Putniņš, kuru kopdarbība vairāk zināma pēc lielu popularitāti ieguvušajām leļļu filmām "Avārijas Brigāde". Māris Putniņš ir arī filmas idejas un scenārija autors. Spēlfilmas "Džimlai Rūdi Rallallā!" producents ir Gatis Upmalis ("Labās rokas", "Ūdensbumba resnajam runcim", "Mazie laupītāji", "Vientuļā sala"), operators Andrejs Verhoustinskis, mākslinieks Mārtiņš Milbrets.

Filmā "Džimlai Rūdi Rallallā!" būs skatāmi aktieri – valdības vīri Mārtiņš Egliens, Uldis Norenbergs, Indra Burkovska un citi. Militārpersonu un citu svarīgu personu lomās iejutīsies bijušais NBS virsseržants Ziedonis Ločmelis, aktieri Mārtiņš Vilsons, Juris Žagars, Juris Bartkevičs un citi. Interesantas epizodes spēlē Laila Kirmuška, Harijs Spanovskis, Rūdolfs Plēpis un Uldis Dumpis. Senioru rotā iesaistījušies Leons Krivāns, Tamāra Soboļeva, Anta Krūmiņa, Juris Strenga, Ģirts Jakovļevs, Astrīda Kairiša, Jakovs Rafalsons, Aina Karele, Olga Dreģe, Gunārs Placēns, Velta Skurstene, Pēteris Liepiņš, Marks Ļebedevs, Velta Straume, Baiba Indriksone, Aivars Kalnarājs, Ļevs Birmanis, Jānis Paukštello, Ingrīda Andriņa, Arno Upenieks un vēl virkne vecākās paaudzes lielisko aktieru.

Tags

Astrīda Kairiša Ģirts Jakovļevs Harijs Spanovskis Indra Burkovska Jakovs Rafalsons Jānis Paukštello Juris Strenga Juris Žagars Leons Krivāns Mārtiņš Vilsons Mazie laupītāji Olga Dreģe Pēteris Liepiņš Rūdolfs Plēpis Splendid Palace Uldis Dumpis Vientuļā sala
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form