'Gredzenu pavēlnieks' – visu laiku asiņainākā filma
Foto: Publicitātes foto

Aizrautīgais interneta pētnieks Randāls Olsons izveidojis sarakstu ar simts asiņainākajām filmām, kurās uz ekrāna redzams vislielākais bojāgājušo skaits. Daudziem par lielu pārsteigumu, par tā līderi kļuvusi triloģijas "Gredzenu pavēlnieks" otrā daļa "Karaļa atgriešanās".

Jau ziņots, ka Olsons izveidojis arī "slepkavnieciskāko aktieru" sarakstu, taču tajā neviens no triloģijas varoņiem tajā nav iekļuvis. Tas skaidrojams ar to, ka lielākā daļu šajās filmās nogalināto iet bojā masu kaujas skatos.

Jāatzīmē, ka pieskaitīti tiekot tikai tie nogalinātie, kuru nāvi filmu skatītāji patiešām var redzēt uz ekrāna, jo gadījumi, kad tiek iznīcinātas veselas planētas vai kāds mirst aizkadrā, tomēr netiek ņemti vērā.

Olsons, ņemot vērā izveidoto sarakstu, atzīmē arī vairākus interesantus faktus, piemēram, asiņainākā filma cilvēces vēsturē "Gredzenu pavēlnieks: Karaļa atgriešanās" ir paredzēta skatītājiem jau no 13 gadu vecuma. Savukārt viens no tās galveno varoņu tēlotājiem - Orlando Blūms piedalās četrās no astoņām asiņainākajām filmām.

Desmit asiņainākās filmas (pilns saraksts ar top 100 asiņainākajām filmām askatāms šeit):

1. 2003 - "Lord of the Rings: Return of the King" (836 nogalinātie)
2. 2005 - "Kingdom of Heaven" (610 nogalinātie)
3. 2007 - "300" (600 nogalinātie)
4. 2004 - "Troy" (572 nogalinātie)
5. 2003 - "The Last Samurai" (558 nogalinātie)
6. 2002 - "Lord of the Rings: Two Towers" (468 nogalinātie)
7. 2007 - "Grindhouse: Double Feature" (310 nogalinātie)
8. 1992 - "Hard Boiled" (307 nogalinātie)
8. 1997 - "Titanic" (307 nogalinātie)
10. 2002 - "We Were Soldiers" (305 nogalinātie)

Iespējams, visu laiku asiņainākā aina ir "Gredzenu pavēlnieka" otrajā daļā redzamā Pelenoras līdzenuma kauja, bet otrajā vietā varētu ierindoties nedaudz vēlāk redzamā Minas Tirītas ieņemšanas aina.

Pelenoras līdzenuma kaujas 1. daļa:


Pelenoras līdzenuma kaujas 3. daļa:


Pelenoras līdzenuma kaujas 3. daļa:


Source

DELFI Kultūra

Tags

"Gredzenu pavēlnieks" Orlando Blūms
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form