Iepazīsties! Kara drāmas 'Dvēseļu putenis' varoņi
Foto: Raimonds Birkenfelds

Šā gada 8. novembrī, tieši 100 gadu pēc Latvijas brīvības cīņām, uz kino ekrāniem visā Latvijā nonāks režisora Dzintara Dreiberga vēsturiskā kara drāma "Dvēseļu putenis", ievadot novembra svētku un neatkarības nedēļu. Sadarbībā ar filmas veidotāju pārstāvjiem piedāvājam iepazīties ar galvenajiem varoņiem!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Filmas galveno varoni atveido Oto Brantevics no Turlavas, kuram šī ir pirmā pieredze lielajā kino, savukārt pārējo aktieru ansambli veido Mārtiņš Vilsons, Rēzija Kalniņa, Raimonds Celms, Gatis Gāga, Jēkabs Reinis, Vilis Daudziņš, Renārs Zeltiņš, Ieva Florence, Grēta Trušiņa un daudzi citi. Kopā ar aktieriem filmā nofilmējās un iesaistījās arī 2000 brīvprātīgie masu skatu aktieri.

Vēsturiskā kara drāma "Dvēseļu putenis" pēc strēlnieka Aleksandra Grīna romāna motīviem ved 100 gadu senā pagātnē. Sešpadsmitgadīgais Artūrs dodas strēlniekos un kopā ar draugiem cīnās par brīvību – pat tad, kad neviens nezina, kurā pusē tā meklējama. Saviļņojošais stāsts ļauj skatītājam pieaugt kopā ar Artūru un jaundibināto Latvijas valsti, vērojot dzīvi ierakumos zēna acīm, pašaizliedzīgi stājoties pretī ienaidniekam, meklējot īstu mīlestību un mācoties novērtēt brīvības cenu.

Tags

Jēkabs Reinis Aleksandrs Grīns Dzintars Dreibergs Dvēseļu putenis Gatis Gāga Ieva Florence Mārtiņš Vilsons Raimonds Celms Renārs Zeltiņš Rēzija Kalniņa Vilis Daudziņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form