Latvijā sāks demonstrēt Vudija Allena jaunāko filmu
Foto: Kadrs no filmas "From Rome With Love"

Latvijas kinoteātros 12.oktobrī sāks demonstrēt kulta režisora Vudija Allena jaunāko filmu ”Romai – ar mīlestību” (”To Rome With Love”), portālu ”Delfi” informē ”Acme Film” pārstāvji.


Izcilais un godalgotais režisors Vudijs Alens mīlestības apliecinājumu skaistākajām Eiropas pilsētām turpina ar filmu par "mūžīgo pilsētu" - Romu. Pēc panākumus guvušajām lentēm ”Vikija Kristīna Barselona" un ”Pusnakts Parīzē" seko romantiska komēdija "Romai - ar mīlestību", kurā savijas vairāki komiski un romantiski stāsti.

Filmā darbojas tādas zvaigznes kā Penelope Krusa, Aleks Boldvins, Elēna Peidža, Džese Eizenbergs un citi. Arī pats režisors un scenārija autors Vudijs Alens atgriežas uz lielā ekrāna. ”Romai – ar mīlestību” ar lieliskiem panākumiem nupat tika demonstrēta festivālā ”Baltijas Pērle”.

Filma šoruden Rīgā tika demonstrēta kinofestivāla ”Baltijas pērle” ietvaros.

Jau no otrdienas, 9.oktobra, vēl pirms filmas regulārajiem seansiem Rīgas kinoteātri ”Cinamon” un ”Multikino” skatītājiem piedāvā ziņkārīgo seansus (seansu laiki ir publicēti kinoteātru mājas lapās).

Filmas regulārie seansi Rīgas kinoteātros ”Kino Citadele”, ”Cinamon” un ”Multikino” tiek demonstrēti no piektdienas, 12.oktobra.

Tags

Festivāls Baltijas pērle Penelope Krusa Vudijs Alens

Comment Form