Valmierā sākas velo un kino festivāls 'Kino Pedālis'
Foto: Publicitātes foto

11. un 12. maijā Valmierā jau trešo gadu notiks festivāls "Kino Pedālis", piedāvājot gan filmu skatīšanos neparastos kinoteātros, aizraujošu velo braucienu – interaktīvu spēli, mūziku un kopīgu radošu darbošanos, portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Kino Pedālis" Latvijā ir unikāls ar to, ka tajā tiek apvienots šķietami nesavienojamais – velo braukšana un filmu skatīšanās. Festivāls ir draudzīgs dažādu paaudžu dalībniekiem, turklāt kino skatīšanās šogad festivālā būs bezmaksas.

Festivāls sāksies piektdien, 11. maijā, ar Kino nakti. Tās laikā piecos neparastos pop-up kinoteātros būs iespējams noskatīties ap 15 dažādu īsfilmu no visas pasaules. Katram kinoteātrim būs sava programma, un filmu programmas veidotas tā, lai dalībnieki, pārbraucot ar savu velosipēdu, spētu noskatīties pēc iespējas vairāk filmu.

Sestdien, 12. maijā, festivālu turpinās Velobrauciens – interaktīva spēle. Trīs dažādos maršrutos būs iespēja doties pa filmu cienīgiem līkločiem Valmieras apkārtnē. Ģimenes ar bērniem varēs mīt "Ģimenes pedāli" (ap 12 km). Pieredzējušāki braucēji aicināti pieteikties "Puspedālim" (ap 25 km). Bet tie, kuri min gan dienu, gan nakti varēs piedalīties "Dižpedālī " (ap 55 km).

Braukšanas virzienu rādīs īpaša mobilā lietotne, kas līdz ar norādēm uzdos dažādus āķīgus jautājumus, kas saistīti ar velo, kino, aktīvu dzīvesveidu un jautru dzīvošanu. Braucienā būs dažādi pieturas punkti, kuros varēs iestiprināties, izbaudīt kādu muzikālu pārsteigumu un uzkrāt spēkus tālākam ceļam. Dalība velo braucienā ar biļeti, kas reizē ir arī loze lielajai loterijai.

Pēc finiša plānota ballīte dalībniekiem un līdzjutējiem kopā ar grupām "All Day Long", Uģi Melderi un Miku Frišfeldu. Neizpaliks arī līdzsvaru riteņu brauciens bērniem, dažādas aktivitātes, lielā loterija un pārsteigumi.

Visa festivāla programma atrodama "Kino Pedālis" mājaslapā.

Tags

Kino Pedālis Valmiera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form