Atcelta Dailes teātra viesizrāde 'Eņģeļi Amerikā' Valmierā
Foto: Publicitātes foto

Aktiera slimības dēļ 23.augustā atcelta Dailes teātra viesizrāde "Eņģeļi Amerikā" Valmieras drāmas teātrī. Savukārt ieplānotā izrāde "Mīļais melis" (notiek plkst. 18.30) pārcelta uz Lielo zāli.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kārļa Auškāpa iestudētētajā izrādē „Mīļais melis”, kas veidota pēc Džordža Bernarda Šova un Stellas Kempbelas vēstulēm, spēlē Olga Dreģe un Juris Strenga. „Es neko neprasu, tikai to, lai viss būtu tā, kā es vēlos!” – tik bezkaunīgs teiciens var piederēt vienīgi sarkastiskajam īru dramaturgam Džordžam Bernardam Šovam.

Ironiskais autors un angļu aktrise misis Stella Kempbela gandrīz pusgadsimtu viens otram raksta simtiem vēstuļu. Tās ir mīlas vēstules un oficiālas vēstules, laimīgas un skumjas, cerību pilnas un izmisīgas, - vesela mūža vēstules. Speciāli Stellai Kempbelai Šovs saraksta savu slaveno lugu «Pigmalions», stāstu par fonētikas profesoru Higinsu, kurš no mazās, notašķītās puķu pārdevējas Elīzas izveido augstākās sabiedrības dāmu.

Iegādātās biļetes uz izrādi "Eņģeļi Amerikā" derīgas uz izrādi "Mīļais melis”, vai tās var nodot "Biļešu Paradīzes" kasēs.

Tags

Juris Strenga Olga Dreģe Valmiera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form