Atcelts iestudējums 'Purva bridējs. Ciltskoks' Valmierā
Foto: Publicitātes attēls

Valmieras vasaras teātra festivālam īpaši veidotā iestudējuma "Purva bridējs. Ciltskoks" idejas autora un īstenotāja, komponista Kristapa Pētersona veselības problēmu dēļ audiālās instalācijas pirmizrāde festivāla laikā 5. un 6.augustā nenotiks, portālu "Delfi" informēja festivāla rīkotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Festivāla direktors Reinis Suhanovs vēsta, ka "īsi pirms festivāla sākuma saņemt šādas ziņas, protams, ir smagi, taču cilvēciski izprotam situāciju un sūtām labas veselības vēlējumus māksliniekam, kā arī gaidīsim Kristapa izveseļošanos, lai pēc iespējas drīzāk šo vērienīgo darbu ļautu piedzīvot skatītājiem."

Tiem, kas festivālā plānoja apmeklēt izrādi "Purva bridējs. Ciltskoks", ir iespēja atgriezt biļetes jebkurā "Biļešu paradīzes" kasē un saņemt atpakaļ par tām samaksāto naudu, savukārt par internetā iegādātajām biļetēm nauda tiks atmaksāta kontā. Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uz Valmieras teātra kasi, tālrunis – 64207335.

Apmeklētājiem, kuri piektdienas un sestdienas vakaru iecerējuši pavadīt Valmierā, pulksten 21:30 ir iespēja apmeklēt izrādi "Spēlēju, dancoju" Valmiermuižā, pulksten 22:00 būs brīvdabas kino vakari Hanzas laukumā (piektdien "Lauku kāzas", sestdien "Labā sirds"), bet pusnaktī Valmiermuižas klēts pagalmā būs mūzikas grupu koncerti (piektdien grupa "Tesa", sestdien Jēkabs Nīmanis ar grupu "Mūsdienas").

Informācija par programmu un izrādēm atrodama arī festivāla mājaslapā.

Tags

Reinis Suhanovs Jēkabs Nīmanis Purva bridējs Valmieras vasaras teātra festivāls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form