Atskats uz Teātra dienu: Tā svētkus svin Daugavpils teātrī
Foto: Publicitātes foto

27. martā Daugavpils teātris atzīmēja savus profesionālos svētkus – Starptautisko teātra dienu, kura, salīdzinot ar citiem gadiem, tika svinēta neierastā veidā, organizējot svētkus teātra aktieriem un visiem darbiniekiem, kā arī paziņojot par Atbalsta biedrības izveidi Daugavpils teātra profesionālās un saimnieciskās darbības sekmēšanai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Svētku ietvaros vakara vadītāju un aktieru lomās iejutās teātra valdes priekšsēdētājs un mākslinieciskais vadītājs Oļegs Šapošņikovs un valdes locekle Rita Strode. Pasākuma oficiālās daļas laikā tika sumināti un apbalvoti labākie teātra aktieri un darbinieki, kā arī teātris pateicās visiem teātra finansiālajiem atbalstītājiem, sadarbības partneriem un informatīvajiem atbalstītājiem.


Par vakara galveno pārsteigumu un ziņu, kļuva fakts, ka tiek dibināta Daugavpils teātra Atbalsta biedrība teātra profesionālās un saimnieciskās darbības sekmēšanai. Biedrība apvieno teātra draugus, kuri ir ieinteresēti Daugavpils teātra radošajā attīstībā un tā finansiālajā labklājībā. Izveidotās biedrības galvenais mērķis ir palīdzēt teātrim finanšu resursu piesaistē radošo projektu un ideju īstenošanai un sniegt personīgo atbalstu un palīdzību teātra darbinieku un saimniecisko problēmu risināšanā. Atbalsta biedrības dibinātāji un iniciatori ir Andrejs Jermolajevs, AS "SEB Banka" Daugavpils filiāles vadītājs, Antonijs Samburs, SIA "Antaris" valdes priekšsēdētājs, Tatjana Dovorecka, SIA "Magistr" valdes priekšsēdētāja, Aleksejs Zakrževskis, SIA "Dauer-D" valdes loceklis un VSIA "Daugavpils teātris" valdes locekļi.

Vakara turpinājums neizpalika bez pārsteigumiem, jo biedrības pārstāvji bija sarūpējuši vēl vienu mazu pārsteigumu pasākuma viesiem, uzvedot nelielu un jautru priekšnesumu par āfrikāņu cilti, kas ieradusies sveikt teātra kolektīvu Starptautiskajā teātra dienā un pasniedza garšīgas pārsteiguma veltes - spēka dziru un āfrikāņu cūciņu, kā veiksmes un pārticības simbolu. Savukārt arī aktieri bija pacentušies ar pārsteigumiem un sarūpējuši piemiņas balvas visiem teātra darbiniekiem, organizējot "Teātra naglas" balvu pasniegšanas ceremoniju vairākās nominācijās. Par muzikālo noformējumu "Teātra naglas" balvas pasniegšanas ceremonijā rūpējās teātra aktieru izteikti nevokālais ansamblis "Instrumentiņi".

Daugavpils teātra kolektīvs vēlreiz pateicas visiem teātra draugiem, skatītājiem, atbalstītājiem un arī kritiķiem par motivāciju turpināt smagi strādāt un cīnīties par spīti visām grūtībām.

Tags

Daugavpils teātris Teātra diena
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form