Daugavpils teātrī pirmizrādi piedzīvos pirmā deju izrāde bērniem 'Čipolīno'
Foto: Publicitātes foto

Svētdien, 2018. gada 7. janvārī, pulksten 12.00, Daugavpils teātrī notiks pirmizrāde deju iestudējumam bērniem "Čipolīno", portālu "Delfi" informē teātra pārstāve Janīna Ivanova.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Daugavpils teātra iestudējums "Čipolīno" ir paredzēts visai ģimenei, tikai šoreiz pazīstamie varoņi - Čipolīno, grāfienes Ķirsītes, īgnais Citrons, piktais Tomāts un daudzi citi - savos stāstos dalīsies ar deju palīdzību. Turklāt radošā komanda uzsver, ka iestudējums veidots, paskatoties uz šo stāstu mūsdienu bērna acīm, kurš saskaras ar pasauli ar dažādu "gadžetu" starpniecību. Izrāde būs par īstu draudzību, par spēju just līdzi tiem, kuriem ir nodarīts pāri, un par taisnības uzvaru pār ļauno.

Izrādes "Čipolīno" horeogrāfe un idejas autore ir Irina Saveļjeva, kura trīs reizes tika nominēta "Spēlmaņu nakts" balvai kategorijā "Gada kustību mākslinieks". Irina Saveļjeva Daugavpils teātrī ir iestudējusi deju izrādes "Kazanova. Henrieta. Venēcija.", "Tuvība" un "Parunāsim?", savukārt jaunākajiem skatītājiem ir pazīstama ar horeogrāfiju mūziklam "Leo – mazais lauva" (režisors Oļegs Šapošņikovs).

Izrādes scenogrāfs un kostīmu mākslinieks ir Egils Viļumovs, gaismu mākslinieks – Sergejs Vasiļjevs. Lomās: Māris Boka, Alberts Vecmanis, Miroslavs Blakunovs, Milena Savkina, Jeļizaveta Petrova, Anna Blakunova, Svetlana Morozova, Vadims Bogdanovs, Egils Viļumovs, Raimonds Paegle, Anna Sultanova, Jevgeņijs Mihailovs.

Biļetes iegādājamas Daugavpils teātra kasē, kā arī "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās un internetā.

Daugavpils teātris aicina bērnus no visas Latvijas piedalīties konkursā, kas veltīts gaidāmajai "Čipolīno" pirmizrādei, līdz 2. janvārim iesūtot zīmējumus, kuros attēlots izrādes varonis Čipolīno (A4 formātā).

Darbus var iesūtīt:

elektroniski (e-pasts: daugavpils_teatris@inbox.lv);

pa pastu (adrese: VSIA "Daugavpils teātris", Rīgas iela 22a, Daugavpils, LV-5401, uz aploksnes jābūt norādei "Zīmējumu konkursam");

vai atnest uz Daugavpils teātra kasi personīgi.

Zīmējumam jāpievieno kontaktinformācija (vārds, uzvārds, kontakttālrunis).

Oriģinālākā zīmējuma autors balvā saņems divas brīvbiļetes uz deju izrādi "Čipolīno", kā arī iespēju satikties ar izrādes varoņiem. Rezultāti tiks paziņoti 3. janvārī.

Tags

Daugavpils teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form