'Dirty Deal Teatro' sāk jauno teātra sezonu Āgenskalnā
Foto: Izrādes "Dvēseļu utenis" publicitātes foto

"Dirty Deal Teatro" atsāks sezonu jaunajās mājās - Talsu ielā 1, Āgenskalnā, portālu "Delfi" informē "Dirty Deal Teatro" jeb DDT pārstāve Māra Uzuliņa.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

8. un 9. augustā, kā arī 29. un 30. septembrī skatītāji tiek aicināti uz Mārča Lāča izrādi – lekciju "Dzimumzīme", kas savu pirmizrādi piedzīvoja aizvadītās sezonas noslēgumā, ziņo "Dirty Deal Teatro" jeb DDT pārstāve Māra Uzuliņa.

Izrāde nojauc maldīgos priekšstatus par seksu un mīlestību, izaicinot skatītāju piedzīvot neordināru cilvēka seksualitātes un dzimumdzīves analīzi uz teātra skatuves. Ar "Solona kluba" ekspertiem kopā veiktie antropoloģiskie pētījumi un paraugdemonstrējumu leļļu teātra estētikā paver durvis uz pasauli, kuru iespējams iepriekš būsiet redzējuši tikai pa atslēgas caurumu.

27., 28., 29. un 30.augustā DDT piedāvā Ingas Tropas un Justīnes Kļavas izrādi "Dvēseļu utenis", kas vēsta par sešiem Latvijā dzīvojošiem dažādu tautību studentiem, dekonstruējot iepriekšējo paaudžu radītos mītus par nacionālo identitāti. Izrāde nominēta Spēlmaņu nakts balvai kā gada mazās formas izrāde, gada sasniegums oriģināldramaturģijā un vēl sešās nominācijās.

Septembra sākumā teātra jaunākos skatītājus gaidīs "Spēlmaņu nakts" balvai nominētā izrāde "Lidojošais šķīvītis" (rež. Kārlis Krūmiņš). Izrāde ir ceļojums uz nezināmām planētām, iepazīstinot skatītājus ar dažādiem zinātnes atklājumiem un astronomijas teorijām. Apskatot citplanētiešu meklēšanu gan kā zinātnisku, gan sociālu fenomenu, izrāde rosinās būt atvērtiem jaunām zināšanām, kā arī kritiski atšķirt īstenību no izdomājumiem.

Jau pavisam drīz skatītājus sagaida arī divas pirmizrādes – augusta otrajā pusē režisores Paulas Pļavnieces "Latvijas plānošanas institūts", kā arī jaunās režisores Māras Gaņģes vizuālā teātra estētikā veidotā izrāde "Aklā zona" septembra beigās.

Augusta un septembra repertuārs pieejams "Dirty Deal Teatro" mājaslapā. Biļetes var iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā.

Tags

Dirty Deal Teatro
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form