Foto: Tradicionālā 'Spanovska ballīte' Dailes teātrī sezonas izskaņā
Foto: Jānis Deinats

2017./2018. gada sezonu Dailes teātris noslēdz tradicionāli jautrā noskaņā, 7., 8., 9. un 10. jūnijā piedāvājot koncertu "Spanovska ballīte – 4.sērija".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sezonas noslēguma koncertā "Spanovska ballīte – 4.sērija" aktieri atkal satieksies jautrā ballītē, kas jau kļuvusi par tradīciju. "No smiekliem līdz nopietnībai un atkal atpakaļ...," tā tiek raksturota ballītes noskaņa. Šogad sezonas izskaņā plānoti četri koncerti.

Koncerta radošajā komandā ir Toms Treinis, Artūrs Skrastiņš un Lauris Dzelzītis. Uzvedumā piedalās aktieri: Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Sarmīte Rubule, Ērika Eglija, Lelde Dreimane, Anete Krasovska, Artis Robežnieks, Ģirts Ķesteris, Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis, Gints Grāvelis, Aldis Siliņš, Gints Andžāns, Mārtiņš Upenieks un bigbends "Mirāža" Laura Amantova vadībā.

Koncerta muzikālais konsultants ir Juris Vaivods, scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Jurate Silakaktiņa, horeogrāfe – Inga Krasovska, video mākslinieks – Jēkabs Vilkārsis, gaismu māksliniece – Māra Vaļikova.

Tags

Artūrs Skrastiņš Dailes teātris Ērika Eglija Ilze Ķuzule Sarmīte Rubule
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form