Ģertrūdes ielas teātrī sācies laikmetīgās dejas mēnesis
Foto: Publicitātes attēls

Oktobrī Ģertrūdes ielas teātrī būs iespējams noskatīties ne tikai Austrijas mākslinieku laikmetīgā teātra un dejas uzvedumus festivāla "Homo Novus" ietvaros, bet arī vairākas pašmāju laikmetīgās dejas izrādes.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šā gada 7. un 8. oktobrī tiks spēlēta izrāde "Turku kafija", kas pirmizrādi piedzīvoja pagājušās sezonas beigās, pagūstot saņemt nomināciju "Spēlmaņu nakts" balvai kā "Gada sasniegums laikmetīgajā dejā". Horeogrāfa Branka Potočana (Slovēnija) un laikmetīgās dejas kompānijas "Ārā" izrāde pēta indivīda un sabiedrības attiecību krustpunktus, caur sadursmi meklējot atbildi uz ikvienam cilvēkam būtiskiem jautājumiem.

12. un 13. oktobrī iespējams noskatīties horeogrāfes Kristīnes Brīniņas monoizrādi "I`m really Shy Person", kas tapusi, iedvesmojoties no diriģenta Andra Nelsona – vērojot viņu darbībā un klausoties intervijas. Horeogrāfi Kristīni Brīniņu dziļi aizkustināja Andra Nelsona atklātība, vienkāršība un mīlestība pret savu darbu, un viņai radās vēlēšanās spēt tikpat dabiski un vienkārši runāt par sevi un savu aicinājumu. Ar teksta, mūzikas, ķermeņa valodas un fantāzijas starpniecību horeogrāfe centīsies iemiesoties apbrīnotajā māksliniekā – ar cerību tajā saskatīt sevi.

Savukārt 28. un 29. oktobrī Agates Bankavas izrādē "Fafabulala" tiks izspēlēts stāsts par divu komunikāciju. Cik toleranti un demokrātiski viņi ir, tik subjektīvs ir viņu izteiksmes veids. Izrāde atgādinās, ka nav vienas patiesības. Atšķirība ir mūsu attieksmē, veidojot dialogu vienam ar otru, ķermenisku vai verbālu.

Ģertrūdes ielas teātris visiem laikmetīgās dejas interesantiem sagādājis arī īpašu iespēju iegādāties abonementu uz visām trim izrādēm, maksājot tikai 27 vai 15 eiro. Lai iegādātos īpašo izrāžu abonementu, jāraksta uz e-pastu kase@git.lv vai jāaizpilda anketa, norādot vēlamos izrāžu apmeklēšanas datumus, un, nākot uz pirmo izrādi, biļetes varēs iegādāties teātra kasē. Akcija spēkā līdz 5. oktobrim, biļešu skaits ierobežots. Biļetes uz izrādēm var iegādāties internetā, Galerijā "Istaba", K. Barona ielā 31a, Ģertrūdes ielas teātrī, Ģertrūdes ielā 101 A, iekšpagalma mājā 2. stāvā. Teātra kase ir atvērta izrāžu dienās stundu pirms izrādes sākuma.

Tags

Homo Novus Spēlmaņu nakts Ģertrūdes ielas teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form