Ģertrūdes ielas teātris desmitgadi svinēs ar izrāžu skati 'Top 10 ĢIT'
Foto: LETA

Ģertrūdes ielas teātris šogad 27. oktobrī svin 10 gadus, kopš ĢIT telpās – Ģertrūdes ielā 101a – notika pirmā izrāde. Lai koncentrētā veidā atskatītos uz paveikto, no 22. līdz 27. oktobrim ĢIT dzimšanas diena tiks svinēta ar īpašu izrāžu skati "Tip 10 ĢIT", portālu "Delfi" informē ĢIT pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Skatē būs gan iestudējumi, kas ir šī brīža ikmēneša programmā, – "Vingrinājumi ar ābolu un loku", "Taņas dzimšanas diena", "Rondo", "Melnā sperma", "Āda"; gan izrādes, kas tiks atjaunotas īpaši par godu teātra desmitgadei, – "Memor", "Pasaka par Gardeguni", "Cilvēks uz trepēm", "Svētceļnieks". Gaidāmi arī citi pārsteigumi – izrādē "Āda" aktieriem ar dzīvās mūzikas atskaņojumu uz skatuves pievienosies arī mūzikas autors Jānis Burmeisters, savukārt izrādes "Leģionāri. Diskusija ar kaušanos" dramaturģisko materiālu lasījumos interpretēs LKA topošie režisori.

Pasākuma laikā notiks arī Baltijas valstu jauno skatuves mākslinieku tikšanās, sarunas ar izrāžu veidotājiem, kā arī tiks atklāta ĢIT mākslinieku rezidence, kas paredzēta radošā procesa atbalstam – iespēja māksliniekiem pievērsties mērķtiecīgiem eksperimentiem un izpētes procesam.

"Top 10 ĢIT" programma:

22. oktobrī pulksten 19.00 "Vingrinājumi ar ābolu un roku ";
23. oktobrī pulksten 19.00 "Taņas dzimšanas diena";
24. oktobrī pulksten 19.00 "Rondo";
25. oktobrī pulksten 20.00 "Memor";
26. oktobrī pulksten 13.00 "Pasaka par Gardeguni";
26. oktobrī pulksten 16.00 "Svētceļnieks";
26. oktobrī pulksten 20.00 "Melnā sperma";
27. oktobrī pulksten 12.00 "Leģionāri. Lasījumi ar kaušanos" | Izrādi "Leģionāri. Diskusija ar kaušanos" interpretē LKA 3. kursa režijas studenti;
27. oktobrī pulksten 14.00 "Cilvēks uz trepēm";
27. oktobrī pulksten 17.00 "Āda".

Tags

Ģertrūdes ielas teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form