"Delfi" sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju aicina pirmdien, 19. martā no pulksten 19.00 vērot tiešraidi no "Krodera balvas" pasniegšanas ceremonijas Valmieras drāmas teātrī.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uz "Krodera balvu" pretendē kāds no vienpadsmitiem nominantiem, kurus balvas pasniedzēji – Krodera fonda valde – turēs noslēpumā līdz pat balvu pasniegšanas momentam.

Arī šogad Krodera fonds turpina tradīciju pulcēt kopā Latvijas teātru ļaudis un jau ceturto reizi Valmieras drāmas teātrī pasniegs "Krodera balvu".

Tradicionāli, arī šī gada pasākumu vadīs un izvirzītos noslēpumainos nominantus vakara gaitā "aprunās" aktieri Artūrs Skrastiņš un Vilis Daudziņš.

"Krodera balvas" mērķis ir izcelt esošās situācijas pārvērtēšanu, skatpunkta maiņu, izraušanos no ierastiem, lai arī pareiziem un stabiliem priekšstatiem, aptverot visus izrādes radīšanā un tālākā eksistencē iesaistītos – gan teorētiķus un aizskatuves darbiniekus, gan uz skatuves redzamos. Iepriekšējos gados balvu saņēmušas aktrises Indra Briķe un Guna Zariņa, un māksliniece Monika Pormale.

Katrs nominants saņems unikālu Viļa Daudziņa veidotu nozīmīti, bet "Krodera balva" gada izaicinošākajam izcilniekam būs mākslinieka Aivara Vilipsōna veidotā statuete – mets topošajam Krodera piemineklim Valmierā, kā arī naudas balva.

Tiešraide no "Krodera balvas" pasniegšanas būs skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā, kur pēc ceremonijas norises būs pieejams arī tās video arhīvs. Tiešraides skatītāji aicināti piedalīties "Twitter" sarunā at tēmturi #LMTstraume.

Tags

Artūrs Skrastiņš Krodera balva Oļģerts Kroders Valmieras teātris Vilis Daudziņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form