Nosaukti Valmieras teātra aizvadītās sezonas labākie mākslinieki un izrāde
Foto: Matīss Markovskis

Valmieras teātrī 28. decembrī norisinājās ikgadējā teātra balvu pasniegšanas ceremonija, kurā tika sumināti aizvadītās sezonas labākie mākslinieki un izrāde. Kā labāko sezonas iestudējumu skatītāji novērtējuši Indras Rogas veidoto izrādi "Hamlets", portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Valmieras teātra iekšējā balsojumā, nenodalot pirmā un otrā plāna lomas, par pagājušās sezonas labākajām aktrisēm atzītas Ieva Puķe un atkārtoti arī Elīna Hanzena, bet labāko aktieru balvu saņēma Mārtiņš Meiers un Tālivaldis Lasmanis.

Gada tehniskā darbinieka balva šogad piešķirta frizierei Lotei Betijai Kalniņai un galdniekam Uģim Liepiņam. Laureātu apbalvošanu atbalstīja Valmieras pilsētas pašvaldība.

Jau astoto gadu pēc kārtas decembra mēnesī norisinās arī skatītāju balsojums, kurā tiek noteikti aizvadītās sezonas iecienītākie mākslinieki un izrāde.

Tāpat kā iekšējā balsojumā, šogad arī skatītāji noteica labākās aktrises un labākos aktierus, nenodalot pirmā un otrā plāna lomas. Skatītāju simpātiju balvu saņēma aktrise Ieva Puķe un otro gadu pēc kārtas tika sumināta arī Elīna Vāne, savukārt kungu konkurencē skatītāju atzinību guvis aktieris Mārtiņš Meiers un trešo gadu pēc kārtas aktieris Imants Strads.

Par "Gada izrādi" skatītāju vērtējumā tika atzīta izrāde "Hamlets" Indras Rogas režijā.

Pērn skatītāju balsojumā balvu nominācijā "Gada aktrise pirmā plāna lomā" saņēma Elīna Vāne, bet par "Gada aktrisi otrā plāna lomā" skatītāji bija atzinuši Ilzi Pukinsku. Nominācijā "Gada aktieris pirmā plāna lomā" otro gadu pēc kārtas balvu saņēma Imants Strads, savukārt nominācijā "Gada aktieris otrā plāna lomā" laurus plūca Ivo Martinsons. Par "Gada izradi" kļuva iestudējums "Lūcis" Elīnas Cērpas režijā.

Tags

Elīna Hanzena aktieris Mārtiņš Meiers Ieva Puķe Indra Roga Valmieras teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form