Notiks Latvijas teātru vecmeistaru ikgadējais labdarības pasākums 'Es esmu'
Foto: Publicitātes foto

Pirmdien, 3. jūnijā, mūzikas namā "Daile" jau sesto gadu norisināsies labdarības uzvedums "Es esmu", kas veltīts Latvijas teātru vecmeistaru atbalstam. Tajā uz vienas skatuves tiksies latviešu teātra skatuves izcilības un dažādu mūzikas žanru Latvijas mūziķi, portālu "Delfi" informē pasākuma rīkotāju pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Arī šogad uzveduma režisore ir Latvijas Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa, programmu veidojot kā saspēli starp aktierspēli un mūzikas spēli, par partneriem pieaicinot Latvijā visiem iemīļotus un atpazīstamus mūziķus dzīvajā izpildījumā, bet šī gada uzveduma "jaunā nots" būs sadarbība radošajā procesā ar Latvijā zināmiem komponistiem. Šogad uzvedumā, kura norises laiks izvēlēts par godu latviešu teātra dzimšanas dienai, teātra pasauli pārstāvēs tādi leģendāri aktieri kā Lolita Cauka, Lidija Pupure, Uldis Dumpis un Juris Bartkevičs. Savukārt pasākuma vadīšana tradicionāli uzticēta Nacionālā teātra aktieriem Egilam Melbārdim un Mārtiņam Eglienam, kuriem epizodiski pievienosies arī citu teātru populāri un tautā iemīļoti aktieri.

Pasākuma otrajā daļā notiks tradicionālais "ziedojumu konkurss" jeb izsole, kurā varēs iegūt dažādus vērtīgus Latvijā populāru un atzītu mākslinieku veidotus un ziedotus mākslas darbus. Pagājušajā gadā šajā izsolē pirmo reizi tika izsolīta sēdvieta pirmajā rindā jau gadu uz priekšu, uz 2019. gada uzvedumu. Tā kā solītājs "uzdeva toni" ar 70 eiro par sēdvietu, tad šogad pirmā rinda skatītāju zālē tiek pasludināta par patronu rindu, un vietu skaits tajā ir ierobežots.

Kā katru gadu, visu jauno un vidējās paaudzes aktieru līdzdalība uzvedumā būs brīvprātīga, lai visus iegūtos līdzekļus, ieskaitot par uzveduma biļetēm iegūtos, varētu novirzīt teātra vecmeistaru atbalstam. Līdzīgi kā līdz šim – ikvienam vakara gaitā būs iespēja klātienē tikties ar Latvijas teātra leģendām – vecmeistariem.

Biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Visi ar pasākumu iegūtie līdzekļi tiks novirzīti Latvijas teātra vecmeistaru sociālā stāvokļa un veselības uzlabošanai: medikamentu iegādei, operāciju un rehabilitācijas izdevumu segšanai.

Tags

Lidija Pupure Dita Lūriņa Egils Melbārdis Juris Bartkevičs Lolita Cauka Mārtiņš Egliens Mūzikas nams "Daile" Uldis Dumpis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form