Notiks Vijai Artmanei veltīts pasākums 'Karaliene. Kalpone. Vija Artmane'
Foto: Publicitātes foto

Trešdien, 21. augustā, Latvijas teātra un kino aktrisei Vijai Artmanei apritētu 90 gadu. Godinot mākslinieci un atceroties viņas krāšņi piepildītos skatuves gadus, Dailes teātris aicina uz pasākumu "Karaliene. Kalpone. Vija Artmane", kas notiks 1. oktobrī pulksten 19.00 Mazajā zālē, portālu "Delfi" informē teātra pārstāve Laura Leimane.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Leģenda latviešu teātra vēsturē. Karaliene savā vienīgajā – Dailes teātrī. Vijas Artmanes teātra mūžs ir vesels laikmets, kas pārpilns ar spožām lomām, skatītāju nostāstiem un mīlestību, mākslas slāpēm un sāpēm. Neaptverams un neizstāstāms laiks, kuram var vienīgi pieskarties. Šajā vakarā Vija Artmane atdzims laikabiedru atmiņās, savās lomās un izrāžu dziesmās.

Pasākumā ar atmiņu stāstiem dalīsies un muzikālus priekšnesumus sniegs Dailes teātra aktieri Indra Briķe, Vita Vārpiņa, Rēzija Kalniņa, Artis Robežnieks, Ērika Eglija, Gints Grāvelis, Ieva Segliņa, Gints Andžāns u.c. Pasākuma režisors būs Gundars Silakaktiņš, bet muzikālais konsultants – Juris Vaivods.

Biļetes uz pasākumu iegādājamas visās "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā.

Tags

Artis Robežnieks Dailes teātris Ērika Eglija Gints Andžāns Gints Grāvelis Gundars Silakaktiņš Ieva Segliņa Indra Briķe Juris Vaivods Rēzija Kalniņa Vija Artmane Vita Vārpiņa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form