Novembrī Dailes teātris viesosies Jelgavā un Liepājā
Foto: Daina Geidemane

Novembrī Dailes teātris viesosies Jelgavā un Liepājā. 10. novembrī izrādi "Ērtas dzīvošanas mirklīši" varēs noskatīties Jelgavā, bet 22. novembrī izrādes "Svēta lieta" radošā komanda dosies uz Liepāju, portālu "Delfi" informē Dailes teātra pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jelgavas pilsētas Kultūras namā režisora Kārļa Auškāpa iestudēto izrādi "Ērtas dzīvošanas mirklīši" varēs redzēt 10. novembrī plkst. 19.00.

Ozolgales pansionātā satiekas "Pirmā grēka līča" personāži. Te katram ir savs kaktiņš, savs stūrītis, bezmaksas "vaifai", radio un televizors. Un viss notiek kolektīvi. Viņiem ir obligātās možuma pusstundas un relaksācijas mūzikas nodarbības. Viņiem ir noteikumi un instrukcijas, rokdarbu un tehnisko interešu nodarbības. Nedrīkst nolaist rumpi un zaudēt optimismu! Turklāt vēl sociālās aprūpes centra sabiedriskās dzīves enerģiskajai vadītājai Spulgai ir dzimšanas diena, un tiek gatavots pārsteigums – īsts teātra uzvedums.

Ērika Hānberga "septiņos omulīgos vingrojumos" vienā daļā spēlē Olga Dreģe, Ilze Vazdika, Lidija Pupure, Pēteris Liepiņš, Juris Kalniņš, Juris Strenga, Gunārs Placēns, Baiba Indriksone un Āris Rozentāls.

Novembrī Dailes teātris viesosies Jelgavā un Liepājā
Foto: Daina Geidemane

22. novembrī ar Florida Buļakova traģikomēdiju "Svēta lieta", ko iestudējis režisors Pauls Timrots, Dailes teātris viesosies Liepājas teātrī. Pie Večuka ierodas Nāve. It kā ar to vēl nebūtu gana – viņai ir piedāvājums! Trīs stundu laikā Večukam jāpaveic svēta lieta – Dievam tīkams darbs. Tad šis ar savu Večiņu varēs dzīvot vēl desmit gadus. Ko tādu svētu lai šajās trīs stundās izdara? Večuks ar Večiņu sāk rīkoties. Un ko šādā situācijā darītu jūs? Florids Buļakovs ir baškīru dramaturgs, daudzu literatūras un mākslas prēmiju laureāts, vairāk nekā 20 lugu autors. Viņš ir īsts traģikomēdijas meistars, kura lugās komisks patoss mijas ar dzīves absurda apjausmu un smiekli skan cauri asarām. Traģikomēdija "Svēta lieta" (jeb "Mīl, nemīl") ir stāsts par mīlestību mūža garumā. |

Izrādē spēlē Indra Briķe, Juris Bartkevičs, Aija Dzērve un Mārtiņš Počs. Izrādes sākums plkst.19.00.

Tags

Dailes teātris Ilze Vazdika Kārlis Auškāps Olga Dreģe Pēteris Liepiņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form