Par otru Liepājas teātra valdes locekli izvēlēta Eva Ciekurze
Foto: Publicitātes foto

Noslēdzoties pretendentu atlasei uz SIA "Liepājas teātris" valdes locekļa amatu, par piemērotāko kandidātu darbam teātra vadībā izvēlēta līdzšinējā Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Publisko iepirkumu daļas vadītāja Eva Ciekurze, portālu "Delfi" informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas pārstāve Zita Lazdāne.

Jaunās valdes locekles galvenie pienākumi būs teātra finanšu un saimnieciskās darbības nodrošināšana, savukārt par māksliniecisko darbību arī turpmāk atbildēs līdzšinējais Liepājas teātra valdes loceklis Herberts Laukšteins.

Eva Ciekurze no 2006. gada strādājusi Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijā un no 2010. gada vada Publisko iepirkumu daļu. Jaunā valdes locekle ir ieguvusi sociālo zinātņu bakalaura grādu politoloģijā un humanitāro zinātņu maģistra grādu mākslās Rīgas Stradiņa universitātē, kā arī jurista palīga kvalifikāciju Biznesa augstskolā "Turība".

Jau ziņots, ka, lai stiprinātu teātra nozīmi un uzlabotu organizatorisko struktūru, Liepājas pašvaldība maijā izsludināja pretendentu atlasi uz otra Liepājas teātra valdes locekļa amatu. Kopumā konkursā bija pieteikušies deviņi pretendenti, no kuriem seši tika aicināti uz atlases otro kārtu.

Kandidātu nominēšanas komisiju vadīja Liepājas pilsētas pašvaldības izpilddirektors Ronalds Fricbergs, komisijas locekļi bija Liepājas domes deputāte Linda Matisone, Liepājas pašvaldības administrācijas Personāla daļas vadītāja Aija Nelsone un Kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks Nauris Lazdāns. Komisijas locekļi klātienes sarunās izvērtēja kandidātu piemērotību amatam un izvēlējās piemērotāko kandidātu, kuru apstiprināja SIA "Liepājas teātris" kapitāldaļu turētājs, Liepājas pilsētas priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis.

Jaunā valdes locekle darba pienākumus sāks veikt šī gada rudenī.

Source

DELFI Kultūra

Tags

Liepājas teātris
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form