Pirmizrādi piedzīvos Liepājas teātra iestudējums '1 000 000 labu lietu'
Foto: Justīne Grīnberga

Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē "Lielais dzintars" 23. un 24. jūlijā pirmizrādi piedzīvos monizrāde "1 000 000 labu lietu".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informē teātra pārstāve Zanda Borga, jauno iestudējumu "par prieka meklējumiem" pēc Dankana Makmillana lugas veidojis režisors Dmitrijs Petrenko un gaismu mākslinieks Dainars Albužis.

"Ja Tev ir septiņi gadi un tu uzzini, ka mamma ir nokļuvusi slimnīcā, ko tu vari darīt? Protams – uzskaitīt viņai visas tās labas lietas, kuru dēļ ir vērts dzīvot. Saldējums, ūdens kaujas, palikt ilgāk nomodā un drīkstēt skatīties televizoru – ir tikai dažas no tām. Un tā nu tu turpini rakstīt arī tad, kad sen jau vairs neesi bērns, lai meklētu un atrastu apliecinājumu dzīvei, rodot prieku vismazākajās lietās, kas beigās izrādās tik lielas," par iestudejumu raksta tā veidotāji.

Izrādē spēlēs Edgars Ozoliņš (23. jūlijā) vai Gatis Maliks (24. jūlijā), un, kā raksta iestudējuma veidotāji, tā aizvedīs skatītājus dzīvi apliecinošā piedzīvojumā, kur ik lietai izrādīsies vislielākā nozīme.

Liepājas teātra pārstāve atgādina, ka jūlijā teātri apmeklēt klātienē iespējams tikai tiem skatītājiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, kā arī tiem skatītājiem, kuri Covid-19 pārslimojuši. Ierodoties teātrī, skatītājiem būs jāuzrāda ieejas biļete kopā ar derīgu pasi vai ID karti un Covid-19 sertifikātu. Ieejas biļete būs derīga tikai kopā ar minēto sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Tags

Gatis Maliks aktieris Edgars Ozoliņš Dmitrijs Petrenko Lielais Dzintars Liepājas teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form