Rēzeknes teātrī 'Joriks' iestudēta izrāde 'Mans kaimiņš ebrejs'
Foto: Publicitātes attēls

Rēzeknes teātrī "Joriks" iestudēta jauna izrāde "Mans kaimiņš ebrejs", kas Rēzeknes Zaļās sinagogas kvartālā būs skatāma no 9. līdz 16. jūlijam.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informē teātra "Joriks" pārstāvji, astoņu dienu laikā būs skatāmas sešas izrādes.

Izrāde ir par ebreju kopienas dzīvi dažādu laikmetu griezumā un valstu ietvaros Latgales teritorijā, par tradīcijām, kultūru un vēstures notikumiem. Kā iestudējumu raksturo tā veidotāji – saikne no pagātnes līdz pat šodienai.

Izrādi "Mans kaimiņš ebrejs" iestudējis režisors Mārtiņš Eihe, radošajā komandā darbojās komponists Jēkabs Nīmanis, libreta autori Krista Burāne un dzejnieks Kirils Vilhelms Ēcis, scenogrāfe Pamela Butāne, vēstures konsultants Kaspars Strods.

Lomās: Inese Pudža, Rūta Holendere, Karīna Lučiņina, Sandija Dovgāne, Jana Ļisova, Artūrs Čukurs, Kristīne Klimanova, Larisa Beilo, Tatjana Suhiņina-Pecka, Jekaterina Garfunkele, Nadežda Voronova, Larisa Ščukina, Aivars Pecka, Kārlis Tols, Vladimirs Petrovs, Genādijs Voronovs. Izrādē piedalās Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas koris, vad. Anda Lipska, profesionālais pūšamo instrumentu orķestris "Rēzekne", vad. Sergejs Sergejevs un Jānis Pavlovskis, akordeonisti Zane Vancāne un Igors Popovs, Rēzeknes teātra jauniešu studijas dalībnieki, vad. E.Klimanovs un L.Ščukina, dejotāji no jauniešu deju kopas "Dziga", vad. I.Žirgule.

Izrāde latviešu un krievu valodā. Izrādes ilgums – divas ar pusi stundas. Izrāde norisināsies 10 dažādās lokācijās, Rēzeknes Zaļās sinagogas kvartālā, ieeja izrādē no Krāslavas, Izraēlas un Liepājas ielām.

Skatītājiem pēc izrādes būs iespēja komunicēt ar radošo komandu, uzdod sev interesējošos jautājumus.

Apmeklējot pasākumu, teātra pārstāvji lūdz, ievērot visus spēkā esošos Covid-19 ierobežojumus un noteikumus. Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs.

Tags

Teātris Joriks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form