'Spēlmaņu nakts 2015': Noslēgusies prognožu spēle 'Pārspēj Andreju Žagaru!'
Foto: DELFI

Piektdien, 20. novembrī, ir noslēgusies portāla "Delfi" sadarbībā ar "Spēlmaņu nakti" rīkotā prognožu spēle "Pārspēj Andreju Žagaru!".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izlozē noskaidroti divi prognožu spēles dalībnieki, kuriem būs iespēja apmeklēt šī gada "Spēlmaņu nakts" balvu pasniegšanas ceremoniju, kas notiks 23. novembrī Dailes teātrī.

Uzvarētājas, kuras iegūs katra vienu ielūgumu divām personām: Santa Gobzeme un Laura Šembele.

Ar uzvarētājām sazināsies portāla "Delfi" pārstāvji, lai vienotos par balvu saņemšanu.

Šajā izlozē piedalījās pilnīgi visi spēles dalībnieki, neatkarīgi no tā, cik viņu prognozes ir precīzas.

Otrdien, 24. novembrī, kad būs zināmi "Spēlmaņu nakts" balvu ieguvēji, tiks apkopotas visas iesūtītās prognozes. Andreja Žagara prognozes kļūs zināmas pēc prognožu spēles rezultātu apkopošanas. Pašlaik Žagara prognozētie rezultāti atrodas "Delfi" redakcijā, tiek turēti slepenībā un nevienam nav iespēju tos koriģēt. Gadījumā, ja kāds spēles dalībnieks būs prognozējis tieši tāpat kā Žagars un šī izvēle sakritīs ar "Spēlmaņu nakts" balvu sadalījumu, balvu laimēs spēles dalībnieks.

Prognožu spēles dalībnieks, kuram precizitātē izdosies pārspēt Andreju Žagaru, iegūs Latvijas Nacionālā teātra īpašo dāvanu komplektu – ielūgumus uz "Spēlmaņu nakts" nominētāko Nacionālā teātra izrāžu – "Antigone", "Prāts", "Raiņa sapņi" – skati.

Tags

Spēlmaņu nakts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form