Tallinā notiks Alvim Hermanim veltīts teātra festivāls
Foto: LETA

No 9. līdz 15. decembrim Tallinā notiks jau desmitais Starptautiskais teātra festivāls "Midwinter Night's Dream", kuru organizē Tallinas Pilsētas teātris. Šogad festivāls ir veltīts Jaunā Rīgas teātra mākslinieciskajam vadītājam Alvim Hermanim, un festivāla programmā iekļautas tikai Hermaņa veidotās izrādes, portālu "Delfi" informē JRT pārstāve Inga Liepiņa.

Festivāla laikā tiks izrādītas daudzu gadu garumā Latvijas skatītāju iecienītas izrādes:

Izrāde "Melnais piens" – 9. un 10. decembrī;
Izrāde "Latviešu mīlestība" – 11. un 12. decembrī;
Izrāde "Brodskis/Barišņikovs" – 12., 13. un 14. decembrī;
Izrāde "Garā dzīve", kura vairs nav Latvijas teātra repertuārā – 13. un 14. decembrī;
Izrāde "Oblomovs" – 15.12.

Sadarbībā ar festivālu "Zelta Maska" 9. un 10. decembrī Tallinā tiks izrādīta arī Alvja Hermaņa Nāciju teātrī Maskavā iestudētā izrāde "Šukšina stāsti". Līdztekus izrādēm būs arī plaša paralēlā programma – skatītāju tikšanās ar režisoru un Jaunā Rīgas teātra aktieriem, lekcija par Josifa Brodska daiļradi un kritiķu diskusija festivāla noslēgumā. Vairāk par festivālu var uzzināt šeit.

Līdzās festivālam novembra beigās Igaunijā tika izdota arī Alvja Hermaņa grāmata "Dienasgrāmata" igauņu valodā. Latvijā grāmata tika izdota 2016. gadā, un tajā lasāmas Alvja Hermaņa piezīmes, pierakstītas 2015./2016. gada teātra sezonā.

Tags

Alvis Hermanis Jaunais Rīgas teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form