Ieva Puķe
Foto: DELFI

Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā 28. februārī pulksten 18.00 ikmēneša "Sarunās Smiļģa kabinetā" skatītāji varēs tikties ar Valmieras drāmas teātra aktrisi Ievu Puķi, portālu "Delfi" informē muzeja pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Aktrises radīto tēlu galerija visdažādāko žanru un stilu iestudējumos ir spilgta un atmiņā paliekoša. Rūdolfa Blaumaņa Ieviņa "Skroderdienās Silmačos" un Annele "Trīnes grēkos" aktrises gaitu sākumā; Antona Čehova Ņina Zarečnaja "Kaijā", Soņa "Tēvocī Vaņa", Olga "Trīs māsās", Raņevska "Ķiršu dārzā". Lieliska bija Ievas Puķes sadarbība ar leģendāro meistaru Oļģertu Kroderu, atveidojot titullomu Henrika Ibsena "Hedā Gablerē", Nastasju Filipovnu Fjodora Dostojevska "Idiotā", Viljama Šekspīra Ofēliju "Hamletā" un Gonerilu "Karalī Līrā", raksta muzeja pārstāvji.

Valmieras teātris aktrises vizītkartē raksta: "Ievas lomām raksturīga absolūta profesionalitāte: pilnīga koncentrēšanās un iejušanās lomā, bet reizē prasme redzēt savu darbu no malas, augstas raudzes partnerība, spēja vienot ap sevi skatuves darbību un vajadzības gadījumā mainīt pat izrādes norisi, stila un ansambļa izjūta".

"Sarunās Smiļģa kabinetā" apmeklētājiem būs iespēja ne tikai klausīties aktrises un muzeja vadītāja Jāņa Siliņa dialogu, bet arī iesaistīties ar saviem jautājumiem un viedokļiem.

Tags

Ieva Puķe Teātra muzejs Valmieras teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form