Teātra muzejā pasākumu ciklā 'Sarunas Smiļģa kabinetā' 10. saruna ar mākslas zinātnieci Burāni
Foto: Publicitātes foto

2015. gada 12. martā plkst. 18.00 pasākumu cikla "Sarunas Smiļģa kabinetā" desmito sarunu vadīs mākslas zinātniece Ingrīda Burāne, kura stāstīs par mākslinieka Otto Skulmes ienākšanu Dailes teātrī, veidojot scenogrāfiju Raiņa "Spēlēju, dancoju" (1926) inscenējumam, kļūstot par Eduarda Smiļģa domubiedru un Dailes teātra kopīgā tēla veidotāju daudzu gadu garumā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Otto Skulme nekopēja Jāņa Munča stilu, bet organiski iekļāvās Dailes teātra kopējā ansamblī, attīstot iestudējumu vizuālo tēlu un skatuves izmantošanas iespējas.

Sākot no 2014. gada 9. oktobra, katru otro ceturtdienu no plkst. 18.00 - 19.30 LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejs piedāvā apmeklēt pasākumu ciklu "Sarunas Smiļģa kabinetā", kurās neformālā gaisotnē iespējams uzzināt faktus, leģendas un mīklas par Eduarda Smiļģa dzīvi un radošo darbu. (Turpmākās sarunas notiks 26. martā, 9., 16. un 23. aprīlī, 7. maijā.)

Tags

Eduards Smiļģis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form