VDT aktieri Teātra dienu sagaidīs sportiskā noskaņā
Foto: Publicitātes foto

Valmieras teātris 27. martā Starptautisko Teātra dienu pavadīs sportiskā noskaņā. Valmieras Valsts ģimnāzija teātrim dāvinās orķestra muzikālu sveicienu un īpašu izbraucienu ar sen aizmirstiem transporta līdzekļiem. Teātra dienas sporta spēlēs mākslinieki sacentīsies ar Valmieras Valsts ģimnāzijas sportiskākajiem pārstāvjiem, Valmieras pilsētas domes deputātiem un "Basketbola kluba Valmiera" komandu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Teātra dienas pasākums sāksies pulksten 16.30 teātra foajē ar VVĢ pūtēju orķestra "Si bemol" sveicienu. Teātra darbiniekus uzrunās Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs Inesis Boķis, teātra direktore Evita Sniedze un VVĢ direktors Jānis Zemļickis. Pēc muzikālā sveiciena, orķestra pavadībā, visi dosies kopīgā braucienā ar antīkiem transporta līdzekļiem uz sporta spēļu norises vietu - Valmieras Valsts ģimnāziju. Radoši noskaņotas četras sporta spēļu komandas vienlaikus sacentīsies vairākās disciplīnās: basketbolā, galda hokejā, galda tenisā, novusā, šaušanā un pat gleznošanā.

Teātri basketbola laukumā pārstāvēs: Evita Sniedze, Mārtiņš Liepa, Aigars Apinis, Rihards Jakovels un Māris Bezmers. Novusu spēlēs Ivo Martinsons un Aigars Vilims, galda tenisu - Ģirts Rāviņš un Kārlis Neimanis, galda hokeja komandas sastāvā būs Imants Strads, Māris Lopatko un Armands Grāvelsiņš, vienīgais šāvējs - Mārtiņš Meiers, bet gleznos Regīna Devīte un Agita Mačuka.

Sporta spēļu noslēgumā notiks ne vien uzvarētāju apbalvošana, bet arī katrai komandai dārgu trofeju izsole. Starp teātra piedāvātajiem dārgumiem būs vēsturisku kostīmu un rekvizītu detaļas. Par izsolē iegūtajiem līdzekļiem tiks organizētas nākamās Starptautiskās Teātra dienas sporta spēles, tādējādi padarot tās par stabilu un ilglaicīgu tradīciju.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form