Trešdien gaidāms ļoti stiprs sniegs un putenis (plkst.8.38)
Foto: LETA

Trešdiena būs mākoņaina, brīžiem snigs un puteņos, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jaunākais brīdinājums liecina, ka dienā vietām valsts ziemeļu rajonos gaidāms ļoti stiprs sniegs, putenis. Līdz ar ļoti spēcīgo snigšanu, sniega sega pieaugs par 10-14 cm.

Ceļi būs slideni, uz tiem veidosies sniega sanesumi, redzamība snigšanas un puteņa laikā brīžiem pasliktināsies līdz 500-1000 m.

Vietām sniega sega palielināsies par 5-9 centimetriem. Pūtīs mērens dienvidu vējš, kurš pakāpeniski iegriezīsies no dienvidrietumiem, rietumiem brāzmās 15-19 metrus sekundē, rietumos līdz 20-22 metriem sekundē.

Ceļi būs slideni un veidosies sniega sanesumi. Puteņa laika redzamība pasliktināsies līdz 500-1000 metriem. Gaisa temperatūra pieturēsies -2...+2 grādu robežās.

Rīgā diena arī būs mākoņaina. Palaikam snigs, puteņos. Sniega sega pieaugs vēl par 2-4 centimetriem. Pūtīs mērens līdz mēreni stiprs dienvidrietumu, rietumu vējš, brāzmās līdz 15-18 metriem sekundē.

Ietves un brauktuves būs slidenas, kā arī veidosies sniega sanesumi. Puteņa laika redzamība pasliktināsies līdz 500-1000 metriem. Gaisa temperatūra pieturēsies ap 0 grādiem.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.