Foto: Mango

Aizvadītajā nedēļas nogalē kinoteātrī Rīga pa sarkano paklāju uz pasaules pirmizrādi Mika Ozoliņa debijas filmai Es gribu tavu meiču!, kurā galveno lomu tēlo režisora draudzene Agnese Zeltiņa (abi attēlā), plašā skaitā ieradās Latvijā populāras personas.

Sarunā ar izklaides portālu Mango Miks Ozoliņš neslēpj, ka, prezentējot filmu tik daudziem latviešu skatītājiem, viņš bija uztraucies. Turklāt uztraukums režisoru nepameta arī laikā, kad zālē izdzisa gaisma un aicinātie viesi vēroja Ozoliņa un Zeltiņas kopdarbu filmā Es gribu tavu meiču!.

"Kādēļ lai es nebūtu uztraucies!? Esmu pārliecināts par labi padarīto darbu, bet es jau nevaru būt pārliecināts par publikas reakciju. Uztraucies biju, jo manī ir sakāpinātas daudz emocijas – prieks, laime un satraukums," atklāj Ozoliņš, kurš jau vairākus gadus gaidījis brīdi, kad varēs prezentēt paša režisēto filmu.

"Jau no 18 gadiem sapratu, ka gribu strādāt televīzijā un taisīt kino filmas. Pavisam TV esmu nostrādājis četrus gadus - gan MTV Latvija, gan LNT. Un tagad esmu realizējis savu sapni," stāsta Miks.

Filmas prezentācijas laikā Miks ar Agnesi sēdēja pirmajā rindā, jo viņiem rezervētajā septītajā rindā sasēdās viesi. "Varbūt arī septītajā rindā būtu labāk dzirdēt skatītāju emocijas, bet es tāpat ļoti vēroju, kā cilvēki reaģē. Esmu priecīgs, jo dzirdēju ķiķināšanu un smieklus. Es labprāt būtu sēdējis ar seju pret visiem skatītājiem un vērojis viņu sejas," skaidro Ozoliņš.

No 30. oktobra filmu Es gribu tavu meiču! varēs skatīties kinoteātrī Parex Plaza un citās Latvijas pilsētās. Lai arī filma tapusi Holivudā, Miks stāsta, ka abiem ar Agnesi filmu bijis svarīgi atvest uz mājām Latvijā un šeit arī rīkot filmas pirmizrādi. "Tik daudzi cilvēki mums rakstīja, ka vēlas šeit Latvijā noskatīties filmu un mēs sapratām, ka nav svarīgi, vai tā filma vispirms aiziet pasaulē vai Amerikā, bet mēs gribam to sniegt savējiem un sajust rezonansi. Mums tas ir fucking svarīgi. " stāsta Miks.

Vaicājot, kādai auditorijai paredzēta viņa režisētā filma, Ozoliņš skaidro: "Domāju un ceru, ka ļoti plašai. Ja varētu teikt no 20 – 50 gadiem, bet arī pusaudži var nākt, iespējams no 13 līdz 50 gadu vecumam var nākt un skatīties, un ceru, ka viņiem patiks un nebūs vilšanās."

Arī filmas Es gribu tavu meiču! investors, uzņēmējs Viesturs Tamužs, ir pārliecināts, ka šī filma kļūs par kases grāvēju un jau tuvākajā laikā nopelnīs pirmos miljonus.

Tuvākajā nākotnē Miks plāno darboties kino industrijā, un, lai realizētu savus plānus, viņš plāno atgriezties Amerikā.


Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!