Foto: DELFI

Janvāris ir Radio SWH rīta programmas raidījuma BB brokastis pēdējais mēnesis ēterā, tā izteicies viens no raidījuma vadītājiem Kaspars Upacieris jeb Ufo.

"Tas nav vadības uzspiests lēmums, mēs paši nolēmām, ka ir pienācis laiks pārmaiņām," paskaidroja Upacieris. Jautāts, cik gadus raidījums bija ēterā, Upacieris norādīja, ka pirmais raidījums ēterā bija 1997. gada janvārī, tātad 16 gadus. Kas sekos tālāk, pēc Upaciera sacītā, vēl neesot zināms.

Pēc neoficiālas informācijas, BB brokastu vietā varētu rasties jauna formāta rīta raidījums, kurā darbu turpinātu kāds no esošās komandas dalībniekiem.

Raidījumu BB brokastis vada un veido Radio SWH personība Ufo, mūziķis, raidījumu un pasākumu vadītājs Andris Freidenfelds jeb Fredis un rakstnieks un dramaturgs Andris Bērziņš, kas izmanto pseidonīmu Andris Zeibots.

BB brokastis ir izklaidējoša, klausītāju ļoti iemīļota rīta programma. Tās satura veidošanā piedalās arī klausītāji, iesūtot savas versijas par noteiktu tēmu rubrikā "Melnā humora tops", kā arī iesūtot humoristiskas dziesmas dziesmu konkursam Radio Lāga.

A/S Radio SWH dibināta 1993. gadā kā pirmā privātā radiostacija Latvijā ar pašas veidotu programmu. Radio SWH ir reģionālie biroji Valmierā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Daugavpilī un Liepājā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!