Foto: Privātais arhīvs

Kad jau šķita, ka amerikāņu televīzijas šovu zvaigzne Kima Kardašjana (attēlā) pasaulei ir parādījusi visu, viņa atkal parūpējusies par pārsteigumu.

Otrdienas pievakarē viņas Instagram profilā parādījies foto, kas jau nodēvētas par Kimas pikantāko selfiju - tajā mātes cerībās esošā dāma sevi iemūžinājusi pilnīgi kailu, ļaujot novērtēt ne tikai briestošo puncīti, bet arī savu cienīgo pēcpusi.

Foto uzņemts pretrunīgi, bet viens ir skaidrs - tas, iespējams, kļūs par apspriestāko attēlu slavenību sociālajos tīklos šonedēļ, kā jau bieži gadījies ar Kardašjanas un viņas ģimenītes publicētajiem foto. 

Jau vēstīts, ka Kima un viņas laulātais draugs Kanje Vests ir otrā mazuļa gaidībās, un zināms, ka vecāki dēlēnam plāno likt vārdu Īstons.

First they say I'm too skinny so I have to be faking it...Now they say I'm too big so I have to be faking it...SMH! Some days I'm photographed before I eat & look smaller, some days I've just eaten & I look bigger. It's all a part of the process. I think you all know me well enough to know I would document the process if I got a surrogate. Everyone's body is different, every pregnancy is very different! I've learned to love my body at every stage! I'm going to get even bigger & that's beautiful too! I'm blessed to even be pregnant & even luckier to not have preeclampsia as far as I know, so I don't have the swelling issue this time! They also say your body carries a boy different than a girl! Whatever the case may be I'm grateful to God for this miracle & no matter what rumors or comments you throw my way this time they truly don't affect me! #NoFilter #NoPhotoShop #GoodLighting 😜

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!