Fоtо: Vida Press

Sestien, 15. augustā, jubileju atzīmē jaunā amerikāņu aktrise, tādu filmu kā X-Men un The Hunger Games zvaigzne Dženifera Lourensa (attēlā) – viņai šajā dienā aprit 25 gadi.

Ceļš uz panākumiem Dženiferai bija straujš - 2007. gadā viņa tika pie vienas no galvenajām lomās situāciju komēdijseriālā The Bill Ebgvall Show, un jau 2010. gadā viņa saņēma pirmo "Oskara" nomināciju par darbu filmā Winter's Bone.

Par īstu komerciālu veiksmi uzskatāma viņas dalība supervaroņu filmā X-Men: First Class (2011), bet vispasaules slavu Dženiferai atnesa Katnisas loma filmu sērijā Hunger Games.

Tiesa, daudziem krietni simpātiskāka par karojošās pusaudzes tēlu bija viņas loma romantiskajā komēdijā Silver Linings Playbook, un arī kritiķi šo lomu novērtēja atzinīgi - 2013. gadā meitene tika pie gan pie "Zelta globusa", gan "Oskara", gan citām balvām.

To, ka Dženiferas ceļš uz slavu un panākumiem patiesi bijis ļoti straujš, bet viņas talants - īpašs, apliecina arī tas, ka viņa ir otra jaunākā aktrise, kas jebkad saņēmusi zeltīto "Oskara" statueti kā labākā galvenā sieviešu lomas atveidotāja.

Savu otro "Zelta globusa" balvu un trešo nomināciju "Oskaram" viņa saņēma pērn par otrā plāna lomu filmā American Hustle, bet šī gada rudenī fani varēs atvadīties no viņas Katnisas lomā - novembrī uz ekrāniem nonāk The Hunger Games pēdējā daļa.

Medijos un kritiķu rakstos Dženifera ir dēvēta par "tādu kā brīnumu" un "talantīgāko jauno aktrisi Amerikā". 2013. gadā, nieka 22 gadu vecumā, viņa iekļuva žurnāla Times 100 pasaulē ietekmīgāko cilvēku sarakstā, žurnālā Elle tika atzīta par visietekmīgāko sievieti šovbiznesā, bet Forbes labāk apmaksāto Holivudas aktrišu topā ieņēma otro vietu.

Protams, novērtēts tiek arī viņas skaistums - pērn FHM viņu atzina par seksīgāko sievieti pasaulē.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !